Skip to main content
Apžvalgos

Laisvės gynėjų diena Noriūnuose

By 15 sausio, 202423 sausio, 2024No Comments

Laisvės gynėjų dienai skirti renginiai Noriūnuose prasidėjo sausio 12 d. 8 val. ryte pilietine iniciatyva „Pergalės šviesa“. Languose sužibo vienybės, pergalės ir atminimo žvakutės. Prie šios iniciatyvos jungėsi Subačiaus gimnazijos Noriūnų pagrindinio ugdymo skyrius, Noriūnų bibliotekos bei Kupiškio kultūros centro Noriūnų padalinio bendruomenės. 13 val. Kupiškio KC Noriūnų padalinyje vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas. Tai buvo puiki proga priminti, kad niekas negali nugalėti tautos, einančios į LAISVĘ, į nepriklausomybę. Po Noriūnų seniūnės jautraus sveikinimo, įprasminant Sausio 13-osios įvykius, buvo uždegtos trispalvės žvakutės .

Tylos minute buvo pagerbti ne tik sausio 13 d. žuvę, bet ir jau per šį laikotarpį į Anapilį iškeliavę Noriūnų seniūnijos kovotojai už laisvę.

Laisvės gynėjai Lionginas Chmieliauskas ir Janina Uzdonienė pakurstė simbolinį atminimo aukurą gintaro dulkėmis. Renginyje skambėjo Noriūnų padalinio dueto ir liaudiškos muzikos kapelos „Iki ryto“ (vad. Irena Ječiuvienė) atliekamos dainos.

Kad ir daug snigo ir buvo šalta – visi dideli ir maži nuoširdžiai bendravome, dalyvavome minėjime“- taip apie renginio nuotaiką atsiliepė laisvės gynėjas Lionginas Chmieliauskas.

Kasmet Sausio 13-oji mums primena iškovotą pergalę, Lietuvos laisvę ir jos didvyrius – Laisvės gynėjus bei stiprina tikėjimą Lietuvos ateitimi.

Tad nepamiršdami aukų švęskime savo vienybę, džiaukimės ir gerbkime nepriklausomybę.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio