Skip to main content
Apžvalgos

Lėlių teatrų festivalio „Vaikai ir lėlės“ pirmoji diena

By 12 gegužės, 2022No Comments

 

Gegužės 12 d. Kupiškio kultūros centre nuo pat ryto tvyrojo šurmulys. Jau 10 val. ryto Kauno valstybinis lėlių teatras pristatė edukaciją „Kerintis H. K. Anderseno pasaulis“, kurioje vaikai prisiminė H. K. Anderseno pačias gražiausias pasakas, sužinojo truputėlį rašytojo biografijos.

12 val. įvyko lėlių teatro festivalio „Vaikai ir lėlės“ atidarymas. Visus susirinkusius Babausiuko gimtadienio organizavimo padėjėjai pasveikino su smagia daina ir visiems vaikams priminė, kad jau išdalintas ir nuspalvintas spalvinimo knygeles prieš kiekvieną spektaklį vaikai turi įmesti į tam paruošta urną esančią Didžiosios salės fojė, o po kiekvieno spektaklio bus burtų keliu traukiamos 6 knygutės, kurių savininkai ir bus apdovanoti smagiais prizais.

12 val. buvo rodomas Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklis „Kaip tamsa geriausiu draugu tapo“. Spektaklio kūrėjai kvietė susipažinti su mažu berniuku Orionu, bijančiu beveik visko: širšių, dviračių, kirpėjų, jūros, kosmoso, mergaičių, senučių, vorų, bet labiausiai… tamsos. Kūrybinė grupė paskatino mažuosius žiūrovus išdrįsti pažvelgti savo baimėms į akis ir su jomis susibičiuliauti. Pagrindinio personažo emocijos ir išgyvenimai leido vaikams susitapatinti ir atpažinti bei apibrėžti kylančias baimes, o suaugusiesiems – geriau suprasti, ką išgyvena tamsos fobiją patiriantis vaikas.

18 val. Vilniaus teatras „Lėlė“ parodė spektaklį „Pelenė“.Tai mums visiems puikiai žinoma istorija apie našlaitę mergaitę, kuri, nors ir patyrusi daug vargo, žeminama bei engiama pamotės ir įseserių, sugebėjo išlaukti laimės ir pripažinimo bei įgyvendinti savo svajones.

O kad svajonės pildosi įrodė dar 6 labai laimingi vaikai. Tai tie, kurie nepatingėjo, nuspalvino Babausiuko knygutes ir gavo didelius ir gražius saldžius prizus. Vaikai, nepatingėkite ir jūs. Nuspalvinkite knygutes, atneškite jas ir tapkite laimėtojais. O penktadienį skelbsime pagrindinio prizo, tai planšetės laimėtoją. Gimtadienis mano, bet dovanos JUMS. Labai jūsų lauksiu!

Dėkojame festivalio kūrėjams, padėjėjams, aktoriams ir žiūrovams už puikiai praleistą laiką kartu. Dėkojame Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojui Augenijui Cesevičiui už gražius palinkėjimus ir saldžią dovaną.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio