Skip to main content
Apžvalgos

Lėlių teatrų festivalio „Vaikai ir lėlės“ uždarymas

By 24 gegužės, 2024No Comments
Gegužės 24 d. Kupiškio kultūros centre vyko šiais metais paskutinis pagrindinio lėlių teatrų festivalio „Vaikai ir lėlės“ personažo Babausiuko susitikimas su vaikais. Šį kartą žiūrovams buvo parodytas Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ pagal poeto, eseisto, nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Kęstučio Navako knygą „Kalbančio sūrio burtai“ pastatytas spektaklis „Drakonas + abrakadabra = princas“. Spektaklio metu buvo galima pasivaikščioti po stebuklingą mišką, kuriame ragana šluoja savo skraidančia šluota, pasisvečiuoti karaliaus rūmuose, kuriuose pačiam Karaliui nuobodu ar sutikti drakoną, mėgstantį važinėti paspirtuku. Po spektaklio burtų keliu buvo ištraukti dar 16-os prizų laimėtojai ir ,žinoma, pagrindinio prizo – planšetės laimėtojas.
Jau 7 metus Babausiukas su savo komanda vaikams teikia džiaugsmą. Per šiuos metus kai kurie vaikai net spėjo užaugti. Jūsų dėka augame ir mes. Džiaugiamės, kad galime vaikams padovanoti laiką, skirtą tik jiems, nukelti į beribį pasakų pasaulį, kuriame jie būna ne tik žiūrovais ar klausytojais, bet ir pasakojamos istorijos kūrėjais. Juk pasakos paruošia vaikus gyvenimui – supažindina, kad yra gerų ir blogų žmonių, darbų bei ugdo jų vidinį pasaulį.
Sakome didelį ačiū mažiesiems žiūrovams, jų tėveliams bei mokytojams bei nuolatiniam mūsų festivalio rėmėjui Techasas Trade, UAB. Mes neatsisveikiname, o sakome iki! Iki kitų susitikimų beribiame pasakų pasaulyje.
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio