Skip to main content
Apžvalgos

Literatūrinė – muzikinė popietė Lukonyse

By 18 gruodžio, 2018No Comments

                Įpusėjus paskutiniam šių metų mėnesiui, norisi nors trumpai akimirkai stabtelėti, įsiklausyti, ką gi sako žmogaus širdis. Gruodžio 15d. popietę lukoniečiai sulaukė kraštietės, gimusios ir augusios Terpeikių kaime Birutės Zaborskytės – Jasinskienės ketvirtosios poezijos knygos „Širdies kelionė“.

                 „Kiekvienas žmogus turi savo kelią. Vieni jį praeina be didesnių rūpesčių, kitiems tas kelias būna sunkus ir duobėtas. Ir čia jau nieko nepakeisi. Svarbiausia, kad būtume kantrūs ir išliktume žmonėmis. Juk nebūna dienų be skausmo, be ašarų, saulės be lietaus“, – kalbėjo knygos autorė. Šią gruodžio popietę B. Zaborskytės – Jasinskienės eiles skaitė: Raminta Gurklytė, Loreta Aleksiejūnienė, Almantas Kunskas, Violeta Kunskienė. Muzikos garsais eiles palydėjo kapela iš Kupiškio „Medinukai“ (Jonas Lazdauskas, Matas Sankauskas,Ignas Kacinauskas).

                 Palinkėję vieni kitiems gražaus ateinančių  didžiųjų metų švenčių laukimo, tikimės išvysti ir dar vieną kraštietės  Birutės knygą, tik jau ne poezijos, o prozos.

Kupiškio KC Lukonių laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply