Skip to main content
Apžvalgos

Mados, muzikos ir talentų šou „O mes nepaprasti…“ Subačiuje

By 2 birželio, 20178 birželio, 2017No Comments

Renginį pradėjo Subačiaus gimnazijos IIG klasės mokinys  Almantas Kunskas atidarydamas savo pirmąją personalinę darbų parodą.

Renginio vedančiosios Goja Mikoleikaitė ir Greta Giniotytė pasveikino visus susirinkusius dalyvius, žiūrovus supažindino su renginio eiga. Mados, muzikos ir talentų šou dalyves vertino draugiška, tačiau nepaperkama komisija – viešnia iš Panevėžio, dailininkė ir fotomenininkė  Milena Marcinkevičiūtė, įvairiausių menų ir grožių kūrėja – Genutė Vaičikauskienė, gyvenimo be vaikų ir šokio neįsivaizduojanti – Rima Paliulienė, kurios savo pastabas žymėjo gautose vertinimo lentelėse. Pirmoji vakaro tema – prisistatymas remiantis tautiniais motyvais. Dalyvavo 9 dalyvės, kurių amžius nuo 2 iki 15 metų, o atvyko iš Subačiaus, Rokiškio, Panevėžio rajonų.

Antrasis  renginio etapas – savojo stiliaus pristatymas, nes  stilius – tai savęs pažinimas! Stilius reikalauja saugumo – jaustis kūne kaip namie, tiek fiziškai, tiek dvasiškai.  Besikeičiantis stilius – tai nuolatinis savęs įvertinimas. Prieš antrojo stiliaus – laisvo stiliaus pristatymą, savo šokiu visus nustebino Biržų rajono Vabalninko kultūros namų  mergaičių šokių grupė, vadovaujama Domilės Sriubiškienės. Šokis – tai sielos kalba, tačiau ne mažiau išraiškinga yra ir muzikos kalba. Scenoje grojo Subačiaus gimnazijos šių metų atradimas, talentų grupė „Subačiaus band“. Po laisvojo stiliaus pristatymo, vėl šoko Vabalninko merginos ir grojo jaunimo mylimi Subačiaus muzikantai. Komisijos narės buvo bandomos provokuoti, siekiant sužinoti ar jau turi savo favorites, tačiau šios nepasidavė ir intrigą išlaikė iki renginio pabaigos. Žiūrovai taip pat gavo sudėtingus klausimus apie žymiausius mados namus bei dizainerį Juozą Statkevičių, tačiau nesunkiai į juos atsakę, gavo saldžiųjų prizų. Po bendravimo su publika buvo pristatytas vakarinis/šventinis stilius. Po šių trijų renginio etapų sekė talentų pristatymas, prisistatė visos, kurios tik norėjo.

Dalyvė Nr.4 – Austėja groja akordeonu, todėl skyrė muzikinį kūrinį „Sonatina“. Ir kita dalyvė myli muziką, visai neseniai pradėjo ja domėtis. Tai Nr. 2 – Goda Kepalaitė. Ji pagrojo „Kačiukų polką“. Dalyvė Nr. 6 – Austėja labai myli šokius, yra 5 metų šokėja. Ji šoko trijų šokių mix‘ą. Mildutė ( dalyvė Nr.5) buvo tokia charizmatiška, kad jos talentas buvo neabejotinai – madų demonstravimas, nes ji tituluočiausia šio renginio dalyvė, nors jai tik … 2 metai.

Po talentų pristatymo, vėl grojo „Subačiaus band“. Geros, smagios muzikos nebus per daug. Pagaliau sunkiai dirbusi, su rezultatais į sceną, atėjo garbinga komisija. Sulaukėme pastebėjimų, pagyrimų, siūlymo pasitempti, žodžiu išsakyta buvo visko daug, bet labai reikalinga. O po to sekė apdovanojimai  – nominacijos, dovanos. Padėkomis bei simbolinėmis dovanomis buvo padėkota Vabalninko kultūros namų mergaičių šokių grupei ir jų vadovei Domilei, muzikinei grupei „Subačiaus band“. Renginį baigėme bendra dalyvių nuotrauka.

Šio renginio tikslas ir uždaviniai: Suteikti jaunimui galimybę išreikšti savo kūrybines idėjas, jas pristatyti visuomenei, ugdyti jaunimo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, didinti jaunimo užimtumą, skatinant įgyti naujas žinias, ir suteikti galimybę jas realizuoti, skatinti saviraiškos galimybes.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

 

 

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio