Skip to main content
Apžvalgos

Metai palydėti kartu su „Zoro legenda”

By 31 gruodžio, 20169 sausio, 2017No Comments

2016 – uosius metus Kupiškėnai ir miesto svečiai palydėjo Kupiškio kultūros centre, kuriame gruodžio 30 d. įvyko senųjų metų palydų muzikinis spektaklis „Zoro legenda”. Antrus metus iš eilės režisuotas spektaklis, skirtas palydėti senus metus bei džiugiai pasitikti naujus, ir vėl nepaliko abejingų. Šį pasirodymą pamatyti žiūrovai turėjo galimybę net keturis kartus: 15, 17, 19 ir 21 valandomis.

 „Pernykštė sėkmė skatina judėti į priekį,– sakė šių metų teatralizuoto koncerto režisierė N. Danienė. Scenoje pasirodė per šimtas saviveiklininkų ir meno mylėtojų. Šį kartą pagrindinėmis renginio žvaigždėmis tapo muzikuojantis aktorius Marius Jampolskis kartu su talentinga atlikėja iš Kupiškio – Migle Pivoriūnaite. Duetą ruošė vokalo pedagogas ir dainininkas Povilas Meškėla.

„Zoro legenda” – tai įtraukusi ir virpėti privertusi istorija, kurios tematika: meilė, karas ir nenuvaldomas laisvės troškimas. Spektaklio choreografiją kūrė vilnietis A. Cholinos ir G. Ivanausko teatrų šokėjas bei choreografas E. Taujanskis, kupiškietės choreografės J. Jankauskienė, I. Bubnova ir rokiškietė I. Balčiūnaitė.

Spektaklio metu žiūrovai galėjo pamatyti ne tik meilės istoriją, kovą dėl laisvės, bet ir spalvingus kostiumus, elegantiškus šokius bei pasiklausyti gyvai atliekamų dainų. Projektas suvienijo daugybę skirtingų žmonių, kurie kartu patyrė bendrą kūrybinį džiaugsmą. Po finalinės ir simbolinės dainos „Gyvenam kartą“ visus pasveikino Kalėdų Senelis, linkėdamas kuo geriausių artėjančių metų.

Kupiškio kultūros centro informacija

Nuotraukos: Darius Baltakys

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio