Skip to main content
Apžvalgos

Motociklų sportas iš arčiau

By 15 rugsėjo, 2023No Comments

Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio įgyvendinamas projektas „Aktyvi jaunimo zonaׅׅ“ rugsėjo 14 d. sukvietė Subačiaus miesto bei jo apylinkių jaunuolius į Uoginių automobilių ir motociklų sporto trasą susipažinti su motociklų sportu. Įvairios dviratės motorinės transporto priemonės gana populiarios tarp jaunųjų subatėnų, tad buvo nuspręsta parodyti jaunimui profesionaliąją šios sporto šakos pusę ir tuo pačiu paskatinti domėjimąsi aktyviu laisvalaikiu.

Susitikimą su motociklininkais padėjo organizuoti Kupiškio r. motociklų sporto klubo „Vingis“ vadovas Saulius Miliškevičius. Į šį renginį buvo pakviesti ne tik šio klubo nariai, bet ir individualiai Kupiškio rajoną atstovaujantys sportininkai.

Jaunuoliai turėjo galimybę išvysti kaip trasoje skrieja keturratis, motociklas su priekaba bei dviračiai krosiniai motociklai, paklausti visų rūpimų klausimų. Vėliau drąsiausius dalyvius sportininkai pavėžino ant savo plieninių žirgų. Netrūko gerų emocijų, ypač tiems, kurie ant motociklo sėdosi pirmą kartą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems motociklininkams. Entuziastingai žibančios jaunuolių akys – geriausias įrodymas, kad susitikimas pasisekė tiesiog puikiai.

Projektą finansuoja Europos solidarumo korpusas.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio