Skip to main content
Apžvalgos

„Muzikinis padėkos vakaras“ Šimonyse

By 30 spalio, 2023No Comments

Mūsų bendruomenės kuriamos stipriais atsidavimo, rūpesčio bei geraširdiškumo pamatais. Būdami skirtingų interesų, nuomonių, charakterių, randame bendrą kalbą, veikiame drauge, nes kiekvienas suprantame, kad stengiamės vardan šalia esančio.

Spalio 28 d. 18 val. Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinyje vyko „Muzikinis padėkos vakaras“. Į šventę atvyko ir garbūs svečiai: LRS narys Valdemaras Valkiūnas bei jo visuomeninis konsultantas Antanas Meškonis, naujai išrinktas Kupiškio rajono savivaldybės meras Algirdas Raslanas. Renginio metu buvo įteiktos LRS nario Valdemaro Valkiūno bei Šimonių miestelio bendruomenės pirmininkės Laimos Bubinienės įsteigtos padėkos visiems prisidėjusiems prie Šimonių padalinio kultūrinės veiklos kūrimo bei įgyvendinimo. Šventinį vakarą susirinkusius džiugino nuostabaus balso atlikėja Ieva Mikštaitė.

Jaukus vakaras tęsėsi: skambėjo muzika, vyko šokiai bei nuoširdūs pokalbiai. Visus susirinkusius vaišino Šimonių miestelio bendruomenė.

Dėkojame visiems susirinkusiems, partneriams ir pagalbininkams už šventinės nuotaikos kūrimą!

Šimonių padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio