Skip to main content
Apžvalgos

Muzikos ir poezijos popietė Šepetoje „ Visos gėlės Tau, Mama“

By 4 gegužės, 20178 gegužės, 2017No Comments

MAMA pats brangiausias mums žmogus. Į žodį MAMA telpa visas pasaulis. Be jos neįmanoma įsivaizduoti gyvenimo, nuo jos prasideda mūsų kelias.

Gegužės 4 d. Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinyje vyko muzikos ir poezijos popietė „Visos gėlės Tau, Mama“. Renginio metu buvo pagerbtos mamos ir močiutės. Renginį pradėjo Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šepetos padalinio vyresn. bibliotekininkė Neringa Paukštienė su žodžiais skirtais mylimoms mamoms ir taip pat pristatė renginio viešnią – poetę Birutę Jasinskienę. Popietę, su muzikine programa tęsė, Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinio muzikos būrelio ,,Muzikinė vaivorykštė“ dainininkės bei Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos moksleivės, vadovaujamos muzikos mokytojos/būrelio vadovės Vaivos Mališauskienės. Jausmingos dainos ne vienai mamai, močiutei spaudė širdį, primindamos jų mylimus vaikus, kuriuos atrodo taip neseniai glaudė prie krūtinės, o šiandien daugelio vaikai jau turi savo šeimas.

Ne mažiau jausminga buvo ir antroji popietės dalis. Viešnia – poetė Birutė Jasinskienė skaitė savo eiles, skirtas mamai. Taip pat pristatė savo trečiąją eilėraščių knygą „Bėgantis laikas“. Poetė džiaugėsi, kad visos jos knygos buvo pristatytos Šepetos skaitytojams, taip pat džiaugėsi šiltomis akimirkomis, praleistomis su savo ištikimomis skaitytojomis – LŪD Šepetos skyriumi ,,Skalsa“, kuriam vadovauja Gražutė Valaitienė bei buvusia Šepetos bibliotekininke Vilija Paukštiene.

Muzikos ir poezijos popietę „ Visos gėlės Tau, Mama“ vainikavo Neringos Paukštienės dovanotos gėlės popietėje dalyvavusioms mamoms ir močiutėms.

Popietę rengė Kupiškio raj. sav. viešosios bibliotekos ir kultūros centro Šepetos padaliniai. 

 

Kupiškio KC Šepetos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkės Vaivos Mališauskienės informacija

Nuotraukų autorė: Neringa Paukštienė.

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio