Skip to main content
Apžvalgos

Muzikos ir poezijos šventė Antašavoje

By 22 birželio, 20203 liepos, 2020No Comments

Karštą birželio 19-osios vakarą į Kupiškio kultūros centro Antašavos laisvalaikio salę pasiklausyti gerbiamos poetės Irenos Gildutytės-Navikienės sukurtų eilių ir maestro Stasio Liupkevičiaus atliekamų dainų rinkosi aplinkiniai gyventojai ir miestelio svečiai. Renginį aplankė ir sveikinimo žodžius tarė Kupiškio rajono mero pavaduotojas Algirdas Notkus, Kupiškio KC direktorė Jolita Janušonienė ir VDU profesorius habilituotas daktaras Algirdas Raslanas.

Renginio vedėja Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Alida Kacinauskiene, šmaikščiai bendraudama su poete ir muzikos kūrėju, išklausinėjo apie jų gyvenimą ir kūrybos kelią. Išgirdome Irenos Gildutytės-Navikienės eilių, kurios persisunkusios meile gamtai ir gyvenimui, todėl nenuostabu, kad šias eiles palietus Stasio Liupkevičiaus švelniai muzikai išgirstame tiek melodingų ir romantiškų dainų, paliečiančių kiekvieno širdį.

Antroje vakaro dalyje pasirodė Noriūnų laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis „Naktakė“ (vadovė Irena Jėčiuvienė), vokalistės atliko keletą Mikalojaus Noviko ir Benjamino Gorbulskio sukurtų dainų.

Vakarui baigiantis skambėjo padėkos autoriams, organizatoriams ir visiems svečiams, už tokį mielą ir smagų susibūrimą.

Renginio organizatoriai: Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salė ir Kupiškio VB Antašavos bibliotekininkė Rūta Radavičienė.

Kupiškio kultūros centro Antašavos laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply