Skip to main content
Apžvalgos

Naujametinis renginys Salamiestyje „Pasitinkant naujuosius“

By 31 gruodžio, 20184 sausio, 2019No Comments

Į Kupiškio kultūros centro Salamiesčio padalinį gruodžio 29-ąją atvyko saviveikliniai, kolektyvai iš kaimyninių rajonų, nesibaimino slidžių kelių, atsivežė kiekvienas po kraitį dainų.

Koncertą pirmieji pradėjo ir šventiniais linkėjimais apdalino naujas duetas Alida Kacinauskienė ir Almantas Totoris. O švenčių laikotarpiu žiūrovų užderėjo pilna salė, pasimatyti su savais, susipažinti su svečiais.

Panevėžio raj. Raguvos KC moterų vokalinis ansamblis ,,Baladė“, linksmino ir  svajingai pakylėjo autorinėmis dainomis, raguviečių autorių tekstais. Kolektyvą susibūrė prieš tris metus, vadovė Rima Žudienė. Ji daugelio kūrinių autorė, gera muzikė, renginių vedėja. Žiūrovai gausiai plojo ir prašė pakartot. Po „Baladės“ pasirodymo prasidėjo būrimai netekėjusioms merginoms, kurpaitė išpranašavo ar kitąmet ištekės.

Po burtų scenoje sužibėjo kvartetas ,,Rovėjūnės“, kurios jau nuo seno geros mūsų muzikinių bendravimų draugės. Jų repertuaras turtingas tiek lietuvių, tiek  pasaulinės muzikos kūriniais. Šiam Papilio moterų kolektyvui vadovauja Vigilija Macienė. Gražiai ir šmaikščiai mums linkėjo, priminė apie Radvilų valdas, kuriose mes jau bendrai nuo dvarų laikų. Salamiesčio padalinio grupė ,,Lyja“, grojanti linksmą muzikėlę, įvedė į gerą ritmą ir pagyvino žiūrovų salę.

Kolektyvai apdovanoti švenčių dovanom, sustojo scenoje bendrai dainai  ,,Mūsų dienos kaip šventė“ ir  salėje dainavo visi.

Kupiškio KC Salamiesčio padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply