Skip to main content
Apžvalgos

Naujos vaikų žaidimų aikštelės atidarymas Subačiuje

By 7 lapkričio, 2018No Comments

   Lapkričio 6-oji Subačiuje buvo kitokia, ypatinga, nes į parkelį už Kupiškio KC Subačiaus padalinio rinkosi mažieji Subačiaus gyventojai ir svečiai iš vaikų lopšelio darželio kartu su auklėtojomis bei padėjėjomis, Subačiaus gimnazijos 1 ir 2 klasių mokiniai su mokytojomis.
   Naujos žaidimų aikštelės atidarymo proga buvo sulaukta garbingų svečių: tai Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus M. Mališauko, Kupiškio rajono tarybos narės S. Paulauskienės, Kupiškio jaunimo centro direktorės E. Vaitiekūnienės, Subačiaus seniūno V. Paliulio. Subačiaus gimnazijos direktorės V. Šeškuvienės, Subačiaus vaikų lopšelio-darželio direktorės M. Morkūnienės, Subačiaus bendruomenės pirmininkės N. Klimavičienės.
   Svečiai džiaugėsi šaunia susibūrimo proga ir išsakė gražiausius, prasmingiausius linkėjimus augantiems vaikams bei visiems susirinkusiems.
Subačiaus bendruomenės pirmininkė N. Klimavičienė visos Subačiaus bendruomenės vardu padėkojo Kupiškio rajono savivaldybės merui D. Bardauskui ir Kupiškio rajono savivaldybės administracijai už šios vaikų žaidimų aikštelės įrengimą. Tai puiki dovana ir galimybė mažiausiems aktyviai leisti laisvalaikį, atsivesti savo draugus ar susirasti draugų bei padūkti, o tėveliams ar seneliams susitikus bendrauti tarpusavyje.
   Buvo perkirpta simbolinė atidarymo juostelė, o Subačiaus vaikų l/d auklėtoja Kristina Batutienė visiems perskaitė pasižadėjimą saugoti savo žaidimų aikštelę, o šį pažadą mažieji
savo pirštų antspaudais užtvirtino ir įdėję į stiklinę atminties dėžutę, su svečių pagalbą užkasė žemėje. Gyva žiedu iš šventės dalyvių buvo apjuosta žaidimų aikštelė su viltimi, kad Subačiuje augs daug atsakingų, aktyvių, sveikų ir savo kraštą mylinčių, vaikų. O po jo, muzikos mokytojos Vilmos Aleknienės pakviesti visi smagiai dainavo, šokom ratelyje „Viens ir du“.
  O kokia vaikų šventė be saldumynų? Viešnia Skaistutė Paulauskienė ir bendruomenės pirmininkė Neringa Klimavičienė vaikams atvežė saldainių, kurie netrukus buvo išdalinti.
  Dar ilgai vaikų žaidimų aikštelėje netilo vaikų juokas ir šurmulys.  

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija
Nuotraukų autorės Laimutė Grubinskaitė ir Edita Vaitiekūnienė

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply