Skip to main content
Apžvalgos

Nijolės Jakubkaitės-Paškauskienės knygos „Moterys iš praeities“ sutiktuvės Subačiuje

By 20 liepos, 20213 rugpjūčio, 2021No Comments

Liepos 15 dienos pavakarę į Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio Didžiąją, vėsią salę rinkosi tie, kuriems spausdinta knyga yra be galo svarbi. Juk ne kasdien galima susitikti su ką tik išleistos knygos autore, gauti jos autografą, pabendrauti, pasmalsauti apie knygos herojus.

Autorė Nijolė Paškauskienė kilusi iš Kupiškio rajono, Aukštaičių kaimo (čia gyveno jos seneliai), prieš trejus metus Subačiuje buvo eksponuojami šios tautodailininkės kūrybiniai darbai, todėl visai nenuostabu, kad antrasis romano „Moterys iš praeities“ pristatymas vyko būtent čia. Talentingos moters debiutinio romano pristatymą vedė kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė. Svajingomis, klasikinėmis saksofono melodijomis, taip mėgstamomis autorės, grojo Kupiškio KC Subačiaus padalinio meno vadovas Darius Jakštonis.

Daugiau nei valanda prabėgo kaip viena akimirka, kuri atėjusių širdis pripildė naujų minčių, svajonių. Dėkojame subtiliems ir spausdintą knygą mylintiems žiūrovams!

Puikiai sudėliota didelės apimties, intriguojanti šeimos drama sužavės ir įtrauks jus į kunkuliuojantį įvykių sūkurį. Knygos apimtis 389 puslapiai, bet skaitosi labai lengvai. Džiaukitės, liūdėkite ir mylėkite, kartu su knygos veikėjais ir tegul jie neleis jums užmigti, kol užversite paskutinį romano puslapį.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio