Skip to main content
Apžvalgos

Noriūniečių nenutrūkstama draugystės gija su Žemaitija

By 26 liepos, 2017No Comments

Nuoširdžiai smagu, kad prieš keletą metų prasidėjusi Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salės mėgėjų teatro „Dvarėlis“ (vadovė Violeta Laucienė) draugystė su Šilalės rajono kaimų bendruomene „Saulietekis“ (pirmininkė Asta Norbutienė) nenutrūksta. Taigi, šių metų liepos pradžioje gavome kvietimą atvykti į bendruomenės „Saulietekis“ 10-ties metų gyvavimo jubiliejų ir dalyvauti šventinėje programoje.

Jau iš ryto šventinę dieną dangus prakiuro, nenustojo lyti ir vidudienį. Kad ir prastas oras, šio gražaus jubiliejaus paminėti susirinko bendruomenės nariai, kaimų gyventojai. Daug šiltų sveikinimo žodžių bendruomenei sakė į jubiliejų atskubėję svečiai. Šventėje pasirodė vietos saviveiklininkai, kurie susirinkusius džiugino dainomis ir šokiais, o „Dvarėlio“ teatro dalis aktorių suvaidino miniatiūrą „Suolas dažytas“.

Renginio metu visi buvo vaišinami koše bei ant laužo virta skania sriuba, o į šventės pabaigą vaišinomės įspūdingo dydžio, labai gardžiu jubiliejiniu tortu. Po to su šauniais didžėjais šokome ir dainavome iki vėlumos. Žemaičiai džiaugėsi ne tik švente, bet ir lietumi, nes lietaus labai reikėjo jų rajonui. Dar didesnis džiaugsmas buvo mėgėjų teatro „Dvarėlis“ ir kaimų bendruomenės „Saulietekis“ gražia draugyste bei su bendruomenės teatru „Paplepys“ (vadovė Danguolė Šerpetauskienė) nuveiktais bendrais darbais. Todėl drąsiai galime teigti, kad draugystė gimsta iš tarpusavio pasitikėjimo, kuris sutelkia teatralus naujos kokybės bendriems darbams.

Kupiškio KC  Noriūnų laisvalaikio salės mėgėjų teatro „Dvarėlis“ vadovės Violetos Laucienės informacija

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio