Skip to main content
Apžvalgos

Noriūnų padalinio teatras „Dvarėlis“ KLOJIMO TEATRŲ FESTIVALYJE

By 29 gegužės, 201621 birželio, 2016No Comments

Priešpaskutinį šių metų gegužės savaitgalį prie kun. kalbininko K. Jauniaus klėtelės-muziejaus (Lembo k. Šilalės r.) vyko klojimo teatrų festivalis „Pri klietelis“, kuriame spektaklį rodė ir Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro Noriūnų padalinio mėgėjų teatras „Dvarėlis“, vadovaujamas Violetos Laucienės.

Šis festivalis šeimininkams ir svečiams ypatingas, nes tai pirmasis klojimo teatrų festivalis šiame muziejuje. Kolektyvų pasirodymai vyko po atviru dangumi. Lengvam vėjeliui kedenant dekoracijas, žiūrovai per visą dieną pamatė 5 spektaklius. Noriūnų teatras „Dvarėlis“ parodė pjesę pagal Vytautą Kupšį „Prie dangaus ir pragaro vartų“. Kai organizatoriai nusprendė spektaklius rodyti lauke, o ne klėtelėje, buvome sunerimę. Juk mūsų spektaklis išsiskiria savo neįprastomis dekoracijomis bei drabužiais, taigi kaip žiūrėsis lauke. Tačiau viskas pavyko gerai, pajutome didelį žiūrovų palaikymą ir susižavėjimą.

Dalyvaudami šiame festivalyje taip pat pasisėmėme iš kitų kolektyvų patirties, išminties ir, aišku, parodėme save. Šventę vainikavo smagi vakaronė su Rietavo kultūros centro kapela „Subata“, vadovė Aida Liutikienė.

Širdingai dėkingi šventės organizatoriams – Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro Kvėdarnos kultūros namams už suteiktą galimybę mums pasirodyti ir pamatyti kitus žemaičių kolektyvus. Labai džiaugiamės, kad prieš pora metų užsimezgusi draugystė su šiais žemaičiais tęsiasi įvairiais gražiais renginiais tiek Žemaitijoje, tiek pas mus.

Kupiškio KC Noriūnų padalinio informacija

Nuotraukos: Petro Strazdo

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply