Skip to main content
Apžvalgos

Nuotaikingos „Vaikų velykėlės“ Šimonyse

By 18 balandžio, 20172 gegužės, 2017No Comments

Balandžio 18 d., po pietų, vyko pavasarinė vaikams skirta šventė, kuri suorganizuota Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio ir Kupiškio rsvb Šimonių padalinio darbuotojų iniciatyva. Vaikai buvo pakviesti sudalyvauti renginyje „Velykėlės“. Buvo prašoma atsinešti po gražiausią ir stipriausią margutį, o taip pat ir gerą nuotaiką. Atėjo penki vaikai nuo 4 metų iki 11 metų, kurie žiūrėjo filmuką apie Velykų tradicijas ir papročius. Vėliau prasidėjo visi smagiausi užsiėmimai – žaidimai bei prizų – siurprizų lietus. Už gražiausią margutį apdovanota Solveiga Sakalaitė, o Matas Kiznis gavo prizą už tvirčiausią margutį.

Vaikams daugiausiai emocijų sukėlė nevisai tradicinė kiaušinių ridenimo rungtis. Vaikai rideno savo atsineštus margučius ir taikėsi į sudėtus prizus – siurprizus. Tai buvo laimės dalykas. Ir daugiausiai surinkusi prizų Neila Vieliūtė buvo apdovanota  papildomu prizu.

Renginyje vyko kiaušinių ekspozicija: stručio, žąsies, anties, vištos ir putpelės. Vaikams reikėjo pasakyti kieno tai kiaušinis. Atsakiusieji taip pat buvo apdovanoti.

Vyko ir sportinė rungtis estafetė. Vyresni vaikai pasidalino po du ir turėjo kas greičiau su šaukštu nunešti kiaušinį nepametę. Laimėjo Mato ir Solveigos komanda.

„Šventė pavyko, vaikai išeidami apkabino ir dėkojo. Didžiausias to įrodymas buvo vaikų šypsenos ir laimingi veidai“,- sakė Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Milisenta Tunkūnė.

Kupiškio KC Šimonių padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply