Skip to main content
Apžvalgos

NVŠ programos „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“ mokinių darbelių parodos „Artėjant Velykų džiaugsmui“ atidarymas Šimonyse

By 20 balandžio, 2022No Comments

 

Balandžio 13 dieną Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinyje vyko NVŠ programos „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“ mokinių kūrybinių darbelių parodos „Artėjant Velykų džiaugsmui“ atidarymas. Programa pradėta vykdyti vasario mėnesį sėkmingai tęsiama jau trečią mėnesį.

Šimonių padalinio patalpose kiekvieną savaitę susirinkę vaikai gamina įvairius rankdarbius. Pirmi užsiėmimai buvo skirti Užgavėnių kaukių gamybai, kuriuose dalyviai išmoko papje maše technikos. Vėliau ta pačia technika gamino įvairius gyvūnėlius ir paukščius. Artėjant Velykoms vaikai kūrė paukštelius iš siūlų kurie yra eksponuojami parodoje „Artėjant Velykų džiaugsmui“. Pagamintos spalvingos zylutės, kanarėlės ir sniegenos nutūpė ant šakelių, linksmi katinai šelmiškai žiūri į praeivius, sedulų šakelėse supasi margučiai, o mažos vištelės ramiai tupi lizdeliuose.

Parodos atidarymo dieną, vaišindamiesi tortu, vaikai džiaugėsi savo darbeliais, vieni kitiems pasakojo kaip gamino, aptarė kas buvo sudėtingiausia ir kas labiausiai patiko. Kviečiame šimoniečius ir miestelio svečius pasigrožėti vaikų kūriniais kurie eksponuojami Šimonių padalinio pastato languose ir padalinio kiemelyje.

Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio informacija.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio