Apžvalgos

Padėkos koncertas „Ir vėl Naujieji“ Šepetoje

By 29 gruodžio, 2019 13 vasario, 2020 No Comments

   Šepetoje gruodžio 28 d. vyko padėkos vakaras-koncertas-vakaronė „Ir vėl Naujieji“. Šventės metu aktyviausiems bendruomenės nariams buvo įteiktos LR Seimo nario Raimundo Martinėlio padėkos. Jas gavo Šepetos kaimo bendruomenės pirmininkė Ona Petrauskienė, tarybos narės Neringa Paukštienė, Loreta Česnavičienė ir bendruomenės narė Vaiva Mališauskienė.
Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė padėkojo bendruomenės pirmininkei Onai Petrauskienei už glaudų bendradarbiavimą ir partnerystę, o susirinkusius į šventę žiūrovus pakvietė dažniau lankytis Kupiškio kultūros centro renginiuose ir laiką leisti kartu.
Popietė praėjo puikiai: visus susirinkusius linksmino šaunios humoristės iš Antašavos Vandutė ir Onutė.

   Buvo ir jausmingų akimirkų, kurias dainomis ir išskirtiniais sveikinimais kūrė Martyna Valaitytė, Rasa Šaltenienė, Vaiva Mališauskienė.
Šventėje koncertavo ir puikią atmosferą kūrė Kupiškio kultūros centro vokalinis ansamblis „Garsų rasa“ ir Šepetos padalinio kapela „Kairabalė“ (vad. Vaiva Mališauskienė).
Apie saugią bendruomenę susirinkusius šepetiškius informavo bendruomenės pareigūnė Danguolė Baliuvienė.

   Rodos, kad nė vienas nebuvo užmirštas, rodos, kad visus prisiminėm ir jų širdis sušildėme simbolinėmis dovanėlėmis. Jei netyčia ką pamiršome, te skrieja geriausi linkėjimai Jums visiems, kurie dalyvavote šioje popietėje ir tiems, kurie norėjote dalyvauti, bet dėl tam tikrų priežasčių negalėjote būti kartu.

   Ačiū visiems, kad esate, kad buvote ir, kad būsite drauge 2020 m. „Leiskime laiką kartu“!

   Renginį rengė Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Vaiva Mališauskienė ir Šepetos kaimo bendruomenės pirmininkė Ona Petrauskienė.

Informaciją pateikė – Vaiva Mališauskienė,
Nuotraukos – Karolinos Kuodytės.

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply