Skip to main content
Apžvalgos

Padėkos popietė Naivių padalinyje

By 19 gruodžio, 2016No Comments

Turbūt nesuklystume pasakę, kad žiema vienas laukiamiausių metų laikų ir mažiems, ir dideliems. Žinoma aišku dėl kokių priežasčių: šventės suburia šeimą, iš tolimiausių kraštų grįžta dėdės su tetoms, o svarbiausia, nešinas dovanomis, atkeliauja Kalėdų Senelis.

2016 m. gruodžio 18 d. į Kupiškio kultūros cento Naivių padalinį, brisdamas per snieguotas pusnis, kartu su snieguolėmis pasirodė Kalėdų Senelis, kuris atvyko net dėl trijų dalykų: apdovanoti geriausius Naivių vaikučius, įžiebti Kalėdų eglę ir pasiklausyti jaukaus adventinio padėkos popietės koncerto. Popietėje dalyvavo ir LR Seimo nariai: Jonas Jarutis, Raimunda Martinėlis, Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė, Skapiškio seniūnijos seniūnas Valdas Juškevičius, Naivių kaimo bendruomenės pirmininkė Gėnė Žilinskienė, Navių kaimo bibliotekininkė Milda Levickienė, apylinkių bendruomenių atstovai ir vietiniai svečiai.

Adventinę popietę pradėję kalėdinės eglės įžiebimu, svečiai buvo kviečiami į vidų, kur jau šurmuliavo rajono auksarankių mugė. Šventinis padėkos popietės koncertas buvo pradėtas po simbolinės, ketvirtosios Advento žvakės uždegimo, kurią kartu su malda uždegė Skapiškio parapijos klebonas Salvijus Pranskūnas. Muzikiniais kūriniais, artėjančių švenčių proga, sveikino Kupiškio meno mokyklos jaunieji akordeonistai (mok. Genovaitė Bartaševičienė) ir akordeonistas Edgaras Minkevičius, Urtė Blaževičiūtė bei Kupiškio kultūros centro Naivių padalinio moterų vokalinis ansamblis „Obelėlė“ (vad. Žydrūnė Rakauskaitė).

Adventinės padėkos popietės metu nuskambėjo gražiausios dainos, muzikiniai kūriniai bei nuoširdūs svečių palinkėjimai artėjančių švenčių proga. „Visiems linkiu trijų gyvenime svarbiausių dalykų: tikėjimo, meilės ir vilties“, – sakė LR Seimo narys Jonas Jarutis.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio