Skip to main content
Apžvalgos

Padėkos vakaras „Dėkojame Jums“ Subačiuje

By 29 gruodžio, 20172 sausio, 2018No Comments

Penktadienio vakaras buvo ypatingai gražus, tai sandūra tarp ką tik praėjusių gražiausių žiemos ir šeimos švenčių – Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų. Mes vis dar gyvename ta pakylėta Šv. Kalėdų dvasia, tačiau baigiantis metams vis dažniau aplanko mintys ar visi darbai atlikti iki galo, ar visiems padėkota už vienokią ar kitokią pagalbą. Šventės dalyvius ir žiūrovus sveikino seniūnas Vidmantas Paliulis, bendruomenių pirmininkai – Neringa Klimavičienė, Gintaras Stašys, Antanas Vaclovas Sutkus, Elmaras Puzinas, Subačiaus vaikų darželio direktorė Marija Morkūnienė.

   Pernai metais, simbolinėmis dovanomis dėkojome kiekvienam atskirai, o šiemet nusprendėme pagerbti organizacijas, kurios mums padėjo, rėmė visus 2017 metus. Už betarpišką draugystę, bendravimo nuoširdumą dėkojame Subačiaus seniūnijai, miesto bibliotekai, gimnazijai, Subačiaus bendruomenei ir bendruomenės moterų klubui „O vakarai ilgi“, kaimo bendruomenei „Valakai“, Senojo Subačiaus bendruomenei, Lukonių kaimo bendruomenei, Subačiaus senelių namams, Subačiaus ambulatorijos darbuotojams, klebonui Vidmantui Bloškiui, Violetai Mičiulienei, AB „Klaipėdos naftai“ ir Subačiaus vaikų lopšelio-darželio bendruomenei.
Padėkos vakaro programoje skambėjo muzikinės dovanos – mergaičių vokalinio ansamblio „Smile“, Irenos Jėčiuvienės ir Zinos Jėčiuvienės dueto, moterų vokalinio kvarteto „Luknė“ dainos ir labai nuotaikingas, smagus darželio darbuotojų, vaikų ir tėvelių spektaklis „Senelės pasaka“.
   Nuoširdžiai dėkojame šiems žmonėms už norą kurti, džiuginti ir dalintis. 
O padėkos vakarą baigėme linkėjimais sulaukti sveikų, darbingų, šeimai palankių 2018-ųjų, su gražia daina „Laimingų naujų“, kurią dainavo „Luknė“, o mes visi pritarėme.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio