Skip to main content
Apžvalgos

Padėkos vakaras „Dėkojame Jums“ Subačiuje

By 30 gruodžio, 20162 sausio, 2017No Comments

Padėkos vakaras „Dėkojame Jums“

„Gerumas žmogui, tai kaip saulė,

Kaip oras, kaip vanduo, kaip duona..

Labai jo reikia mums visiems,

Kad jį galėtume dalinti

Ir artimiems, ir svetimiems…

Šiomis eilėmis susirinkusiuosius pasveikino vakaro vedančioji – Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė – Inga Dovydėnienė: „Šis vakaras  ypatingai gražus, tai sandūra tarp ką tik praėjusių gražiausių šeimos švenčių – Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų. Mes vis dar gyvename ta pakylėta Šv. Kalėdų dvasia. Jums nuoširdžiausia padėka už pagarbą,  buvimą kartu, mūsų idėjų palaikymą, iniciatyvas, paramą bei pagalbą organizuojant renginius per visus 2016-uosius metus“. Nuoširdūs ir darbštūs saviraiškos studijos nariai, padedami vadovės Ingos Dovydėnienės,  solistė Rugilė Pilkauskaitė (mokytoja Vilma Aleknienė) ir mergaičių linijinių šokių grupė (vad. Rima Paliulienė) dovanojo nuotaikingą spektaklį „Pelenė kitaip“.

Kilnių, darbščių žmonių Subačiuje išties nemažai. Ištartas paprastas, bet nuoširdus ,,Ačiū“,  tai padėka Jums visiems už tai, kad Jūs buvote, esate ir nuoširdžiai tikiuosi būsite kartu. Labai svarbu darbštumas, nuoširdumas, atjauta, empatija  ir meilė aplinkiniams. Tai savybės, kuriomis trykšta mūsų nominantai, kurie įvertinti ,,Padėkos angelu“. Pirmajai šis apdovanojimas buvo įteiktas  Kupiškio kultūros centro direktorei Jolitai Janušonienei, nes labai svarbu ir gera  sulaukti pritarimo ir pagalbos savo darbuose. Pirmoji grupė –  „Atsakingi, darbštūs ir kūrybiški“ – tai žmonės, kuriais galima betarpiškai pasitikėti, tai lyg gerieji angelai, kurie atskrenda tuomet, kai to labiausiai reikia. Tai Genia Vaičikauskienė, Veronika Puidokienė, seniūnas Vidmantas Paliulis, Kęstutis Paliulis, Kornelijus Petronis. Savo dainas  dovanojo mišrus vokalinis ansamblis „Viešinta“ (vad. I.Jėčiuvienė), po jų skambiai dainavo Tiltagalių kultūros centro mergaičių vokalinis ansamblis (vad. I.Jėčiuvienė).  Antroji  Kupiškio KC Subačiaus padalinio geradarių grupė  „Metų rėmėjai“, kuriems buvo įteiktos Kupiškio KC direktorės Jolitos Janušonienės padėkos ir padėkos angelai – tai AB „Klaipėdos nafta“ Subačiaus kuro bazės direktoriui Arnoldui Būgai, Marytei Balčiūnaitei, Subačiaus bendruomenei ir jos pirmininkei Danutei Mingailienei, Lukonių bendruomenei ir jos pirmininkui Antanui Sutkui, Subačiaus bendruomenės moterų klubui „O vakarai ilgi“ (vadovė Veronika Puidokienė), Valakų bendruomenei ir jos pirmininkui Gintarui Stašiui. Buvo pasidžiaugta šauniu  bendradarbiavimu  su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos bendruomenės pareigūne Gintare Šližyte. Su saviraiškos studijos jaunimu dalyvauta projekte „Mes – Kupiškio policijos jaunimas“. Padėkos žodžius palydėjo vokalinio dueto Irenos Jėčiuvienės  ir Algirdo Stašio atliekamos dainos apie gyvenimą bei Kalėdas. Šauniems rėmėjams Kupiškio KC Subačiaus padalinio moterų linijinių šokių kolektyvas „Arnika“ (vad. R.Paliulienė)  dovanoja  savo naują  šokį  – La Cumbia.

Po šokio buvo pagerbti  „Metų rėmėjai – subatėnai“ Petras Žalys, Valdas Šateika, Ernestas Valeika, Žygimantas Žukauskas, Julius Sakalauskas. Savo dainas rėmėjams skyrė mergaičių vokalinis ansamblis (vad. I.Jėčiuvienė). Už informacinę sklaidą, veiklos viešinimą, Subačiaus vardo garsinimą nuoširdžiai dėkota klebonui Vidmantui Bloškiui, ilgametei saviveiklininkei Mildai Aižinienei, treneriui Arvydui Krikščiūnui, Vigitai Žiūkaitei. Visiems šauniems padėjėjams savo kūrinius dovanojo kapela „Ciongas“ (vad. D.Jakštonis).

Gruodžio  dienos buvo tokios lietingos, todėl moterų linijinių šokių kolektyvas „Arnika“  dovanojo  antrą šokį – Lietaus valsą. Po jų šaunias dainas dainavo  Lukonių padalinio moterų kvartetas „Luknė“ (vad. I.Jėčiuvienė). Tą vakarą Subačiuje vyko angelų pokylis, nes nuostabiais, baltais angelais ir saldžia dovana visus padalinio mėgėjų meno vadovus bei kultūrinės veiklos vadybininkę pradžiugino Valakų bendruomenės atstovai – pirmininkas Gintaras Stašys ir Jolita Aleknaitė.      Šventinę programą baigė moterų kvartetas „Luknė“ su nuostabia daina  „Laimingų Naujųjų metų“.

Išeina metai, tik pėdos lieka tarsi prasmingi būties ženklai. Ir vėl gyvenimą pradėsime nuo sausio, nuo VILTIES, TIKĖJIMO, ATLAIDUMO, SVAJONĖS. Gražių, sveikų, laimingų ateinančių naujųjų metų!

Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio informacija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply