Skip to main content
Apžvalgos

Padėkos vakaras Subačiuje

By 28 gruodžio, 20182 sausio, 2019No Comments

   Atėjo laikas, kai norėjosi dėkoti… už rūpestį, meilę ir dėmesį, už palaikymą ir padrąsinimą įgyvendinant svajones, tikslus, projektus. Žmogus kaip žiedas – pražysta tik ant savo medžio. Pirmiausia dėkota padėkos vakarą „Dėkojame Jums“ pradėjusiems Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio mišriam vokaliniam ansambliui „Viešinta“ ir vadovei, kolegei Irenai Jėčiuvienei.
Po muzikinės dovanos sekė padėka Kupiškio KC Subačiaus padalinio darbuotojams – Rimai Paliulienei, Irenai Jėčiuvienei, Dariui Jakštoniui ir Ramutei Kibaitei. Inga Dovydėnienė jiems įteikė po mažą simbolinę pelėdą su linkėjimu ir ateinančiais metais būti smalsiems, akyliems ir kūrybiškiems.
   Muzikinį koncertą tęsė viešnios iš Kupiškio – Austėjos Guiskytės dainos. Ne veltui sakoma, kad kūryba – atgaiva kūnui ir sielai. O jei ta kūryba – daina, tai iš tiesų gražu ir gera. Jautrias ir gražias dainas dainavo Kupiškio kultūros centro Naivių laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis „Obelėlė“ ir jų vadovė Irena Jėčiuvienė. Balsingas moteris keitė jaunimo šokių studijos „Amazing“ žiemos šokis. Po jo dėkota visiems Kupiškio KC Subačiaus padalinio partneriams – seniūnijai, bibliotekai, vaikų lopšeliui-darželiui, gimnazijai, Subačiaus senelių namų bendruomenei, ambulatorijos kolektyvui, Klebonui Vidmantui Bloškiui, parduotuvių kolektyvams, Subačiaus bendruomenei, kaimo bendruomenei „Valakai“, Lukonių kaimo bendruomenei. Švenčių proga su linkėjimu siekti pergalių buvo įteikta po mažą saldumynų dėžutę. Šokiu visus renginio dalyvius bei žiūrovus sveikino „Arnikos“ moterys ( vadovė Rima Plaiulienė).
   Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė visam kolektyvui dovanojo ne tik gražius, prasmingus žodžius, bet ir šviesos, šilumos šaltinį – žibintą. Linkėjimus lydėjo jaunimo šokių studija „Amazing“ šokis.
   Vakarą baigė moterų vokalinio kvarteto „Luknė“ daina „Laimingų naujų“.
   Tegul Naujieji 2019-ieji metai būna džiaugsmo pilni, o kiekviena jų diena – tik šviesi ir gera! Mylime Jus visus!

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio