Skip to main content
Apžvalgos

Panevėžio kultūros darbuotojai Kupiškyje

By 25 vasario, 201629 vasario, 2016No Comments

IMG_2594

Vasario 25 – ąją Kupiškio savivaldybės kultūros centre įvyko neeilinis susitikimas. Į svarbų pasitarimą – diskusiją „Kultūros darbo strategijos ir praktikos problemos“ atvyko Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausieji specialistai Lina Daubarienė, Remigijus Vilys ir Panevėžio kultūros centrų vadovai: Paįstrio kultūros centro direktorė Daiva Kiršgalvienė, Tiltagalių kultūros centro direktorė Renata Kopūstienė, Smilgių kultūros centro direktorė Lina Narkevičienė, Miežiškių kultūros centro direktorė Birutė Titienė, Liūdynės kultūros centro direktorė Karolina Raziūnienė. Jame dalyvavo ir Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius kartu su Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro administracija.

Garbingos delegacijos atstovai pirmiausia turėjo galimybę susipažinti su Kupiškio kultūros centro Subačiaus padaliniu. Kultūrinės veiklos vadybininkė, Inga Dovydėnienė, pristatė Subačiaus padalinio kultūros ir meno darbuotojus, turimus kolektyvus, jų laimėjimus, aprodė įstaigos patalpas. Vėliau svečiai keliavo į Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centrą, kuriame direktorė Jolita Janušonienė supažindino su darbuotojais, esamais meno mėgėjų kolektyvais, aprodė kultūros centro erdves. Susitikimo metu buvo kalbėta apie infrastruktūrą, veiklos principus, taip pat nagrinėtos kultūros darbo strategijos ir praktikos problemos.  Po dalykinės susitikimo programos svečiai buvo pakviesti į Kupiškio kultūros centro Adomynės padalinį, į jaukų ir didingą dvarą siekiant pabendrauti, pasibūti kartu neoficialioje aplinkoje. Adomynės kaimo bendruomenės pirmininkė Virginija Pakalniškienė kartu su Adomynės padalinio kultūrinės veiklos vadybininke Rima Lapieniene, papasakojo apie  krašto istoriją, pristatė kaimo ir apylinkių kulinarinį paveldą, supažindino su mėgėjų meno kolektyvais. Popietės metu, Panevėžio delegacijos atstovai, turėjo progą paskanauti garsiųjų ir tradicinių „Pagrabinių“ bandelių bei pasigrožėti klasicistinio stiliaus mediniu dvaru, tvarkinga jo aplinka.

Viso susitikimo metu buvo siekiama užmegzti glaudžius ryšius, pasikalbėti dėl ateityje kuriamų bendrų projektų, pasisemti naujų žinių, idėjų, pasikeisti patirtimi. Pagrindinės diskusijų temos – bendradarbiavimas tarp Kupiškio ir Panevėžio kultūros įstaigų, siekiant jas paversti patraukliais bendruomenių centrais, ieškant kultūros mainų galimybių. Vizito metu užsimezgusią draugystę svečiai pakvietė pratęsti kovo 15 d. Panevėžio rajono savivaldybės kultūros centruose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kupiškio kultūros centro informacija
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio