Skip to main content
Apžvalgos

Paroda „Chorinės kultūros tradicija Kupiškyje“

By 8 lapkričio, 2021No Comments

Respublikinis vokalinių ansamblių festivalis – konkursas DAINŲ SODAI

Antrasis festivalis-konkursas DAINŲ SODAI buvo planuotas Kupiškyje lapkričio 13 d. Dėl Kupiškio rajono savivaldybės įvestų ribojimų kontaktiniams kultūros renginiams, jis vyks nuotoliniu būdu. Projektas „Dainų sodai“ kuria galimybę ne vien vokaliniams kolektyvams pristatyti savo programą ir atlikėjų meistriškumą, bet  tęsia ir edukacinę tradiciją supažindindamas dalyvius bei visuomenę su vienu ar kitu kupiškėnų vokalinio gyvenimo istorijos aspektu. 2019 m. šalia konkursinės vokalinių ansamblių programos, kaip sudėtinė projekto dalis buvo pristatyta ir fotografijų bei dokumentų paroda, skirta mūsų kraštietės, tarpukario Lietuvos operos primadonos Vincės Jonuškaitės -Zaunienės atminimui, jos kūrybinio kelio įprasminimui. Šiais metais pristatome parodą „Chorinės kultūros tradicija Kupiškyje“, kurioje apžvelgiama bažnytinių, pasaulietinių, švietimo bei kultūros institucijų chorų gyvavimo istorija.

Paroda bus eksponuojama Kupiškio kultūros centre. Su jos turiniu bus galima susipažinti ir virtualiu būdu. Virtualios parodos nuoroda pridedama.

Aktyvavę virtualios parodos nuorodą, peržiūrą vykdykite viso ekrano režime, tuomet girdėsite garso takelį. Skaidres keiskite, spausdami rodyklę.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fpresentation%2Fd%2F130lWIVDEPFdspczj7kUouwlJoDXlvqpnR3eT0OpaSkA%2Fedit%3Fusp%3Dsharing%26fbclid%3DIwAR3L3ddgbhAYYs1xxHi8uENmFUxwD1eSBPMKdgVJ-81a6-2nK-QgilGd7EE&h=AT1wIECkXOng67nwEfcnOsf4tZKoB16vlls0IJUPqAdOYKSbsnmdoHS8b-sAw_U3zyd_Jelzp_knrKdqfKu4atF2Bkx3rU8eCHhBYZHaU860swr4ctNMX2vkABOrFcDwL4EwqA

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kupiškio rajono savivaldybė.

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply