Skip to main content
Apžvalgos

Parodos „Tradicijos ir šiandiena“ uždarymo renginys Adomynėje

By 30 birželio, 2022No Comments

 

Adomynės dvare birželio 29 d. vyko tautodailininkių Adelės Bražėnaitės-Gančierės raižinių ir Odetos Tumėnaitės-Bražėnienės karpinių parodos „Tradicijos ir šiandiena“ uždarymas. Renginį organizavo Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio komanda kartu su Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centru. Renginį sudarė dvi dalys. Pirmoje dalyje tautodailininkės pristatė raižymo ir karpymo amatus: pasakojo, kokios priemonės reikalingos, kokia raižinio ir karpinio kūrimo eiga. Sužinojome, kokie motyvai vyrauja lietuvių tautodailininkų darbuose, bei kuo jų darbai skiriasi lyginant su kitų šalių menininkų darbais. Tautodailininkės atsakė į susirinkusiųjų klausimus apie kūrybą bei ateities planus.

Šventinę, II-ąją renginio dalį, tęsė Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio duetas „Lyrika“ (vad. M. Remeikis). Romantiškoje dvaro aplinkoje dueto atliekamos lyrinės dainos šiltai sutiktos renginio dalyvių.

Dėkojame tautodailininkėms Adelei Bražėnaitei-Gančierei ir Odetai Tumėnaitei-Bražėnienei už parodą bei amatų pristatymą, už bendradarbiavimą – turizmo vadybininkei Virginijai Pakalniškienei, už koncertą – Marijanui Remeikiui ir Sandra Guginienei.

Šimonių padalinio informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio