Skip to main content
Apžvalgos

Pasaulinė kultūros diena 2022

By 15 balandžio, 202220 balandžio, 2022No Comments

Balandžio 15-oji – Pasaulinė kultūros diena. Šiemet iniciatyvą organizuoti šią šventę ir pasveikinti kultūros darbuotojus parodė Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos IIIb klasės mokiniai. Gimnazistai, bendradarbiaudami su kultūros centro darbuotojais, sukūrė šventę, į kurią pakvietė kolegas iš etnografijos muziejaus, viešosios bibliotekos, jaunimo centro. Kultūros darbuotojų pasveikinti atskubėjo LR seimo narių Rasos Budbergytės ir  Vidmanto Kanopos patarėja Liudvika Trasykytė-Raslanienė, VDU profesorius Algirdas Raslanas bei gausus būrys iš Kupiškio rajono savivaldybės: rajono mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius, savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Jakštas, jo pavaduotoja Ingrida Bernatavičienė, savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas Vytautas Knizikevičius.

Renginys prasidėjo įteikiant LR Seimo ir Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo padėkas darbuotojams už kultūrinį indėlį, kūrybiškumą, idėjas, puoselėjant kultūrą Kupiškyje.

Šventiniame renginyje darbuotojams skirtos įvairios nominacijos: KC Subačiaus padaliniui – už kūrybinį aktyvumą ir reikšmingą veiklą, KC Alizavos padaliniui – už aktyvią partnerystę kultūrinėje veikloje, viešajai bibliotekai – už pagarbą ir meilę žmonėms, stropumą ir pareigingumą, KC Šimonių padaliniui – už naujai nušvitusį kultūros židinį, KC Skapiškio padaliniui – už profesinį meistriškumą ir atsidavimą darbui, etnografijos muziejui – už tradicijų saugojimą ir naujovių skatinimą, KC Noriūnų padaliniui – spontaniškiems ir aktyviems kultūros kūrėjams, kultūros centro darbuotojams – už nuoširdų, profesionalų darbą, žaismingą, kūrybišką žvilgsnį į kultūrą, nuoširdų dalinimąsi savuoju talentu ir pasirinkto kelio įprasminimą subtiliais darbais, jaunimo centrui – už iniciatyvumo, bendradarbiavimo ir bendruomeniškumo skatinimą. Atsiimant nominacijas darbuotojai sudainavo populiarius šlagerius. Šventinį renginį paįvairino Kupiškio meno mokyklos mokinių, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazisčių, kultūros centro kolektyvo koncertiniai numeriai.

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply