Skip to main content
Apžvalgos

Pavasarinis amatininkų kermošėlis Lukonyse

By 16 balandžio, 201612 gegužės, 2016One Comment

20160416_124340

Balandžio 16 d. Kupiškio kultūros centro Lukonių padalinyje vyko trečiasis pavasarinis amatininkų kermošėlis. Į jį susirinko ne tiki lukoniečiai, kurie prekiavo namine duona, gardžiais pyragais, keramikos gaminiais, bet sulaukėme ir kaimynų amatininkų akį džiugino noriūniečio Stasio Radcevičiaus įvairūs medžio dirbiniai. Antašavietės siūlė gardžių, naminių spurgų bei medžio dirbinių, panevėžietė Deimantė Narkevičienė atvežė bičių medaus, duonelės ir vaškinių žvakučių. Kermošėlio naujiena buvo pluoštinių kanapių aliejus ir sėklos, kurių pasiūlė Sonata. Noriūnietė Lina Statkauskienė džiugino įvairiais mezginiais bei savo rankų darbo atvirirukais.

Neliko pamiršti ir patys mažiausi šventės dalyviai – vaikučiai, kurie galėjo įsigyti įvairiausių saldumynų ir žaislų. Skambias dainas ir smagius pasirodymus dovanojo LASS Kupiškio filialo vokalinis ansamblis (vad. V. Matijosas) ir teatro grupė „Akimirka“. Šventės metu buvo galima įsigyti ir mokytojos Angelės Marijos Jonuškienės poezijos knygelių.

Nė vienas, kaip ir dera po kermošėlio, namo negrįžo tuščiomis, visi ką nors įsigijo. Išsiskyrėme iki kito pavasario, kai vėl galėsime pasidžiaugti kūrybingų amatininkų darbais.

Lukonių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkės Violetos Kunskienės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Join the discussion One Comment

Leave a Reply