Skip to main content
Apžvalgos

Penktasis „Šviečiančio moliūgo vakaras“ Subačiuje

By 30 spalio, 20173 lapkričio, 2017No Comments

Nors už lango įkyriai krapnojo lietus, viduje buvo labai gera, šviesu ir šilta nuo susirinkusiųjų širdžių. Kartu su moterų klubu „O vakarai ilgi…“ džiaugiamės gausa žiūrovų ir dalyvių, draugiškų ir šią tradicija tapusią, idėją palaikančių bendruomenių – Kupiškio socialinių paslaugų centro Subačiaus senelių namų, Valakų, Lukonių, Salamiesčio, Puponių dalyvavimu. Šiais metais suskaičiavome 122 savus moliūgus ir kt. pjaustomas daržoves bei 16 svečių, taigi iš viso 138!
Renginį pradėjome pristatydami pradėtą vykdyti Subačiaus bendruomenės projektą „Laimingiausi – kuriantys žmonės“, kartu su moterų klubu „O vakarai ilgi“ ir partneriu – Subačius gimnazija, atidarėme kūrybinių darbų parodą „Moliūgo metamarfozės“, kurioje savo kūrybinius darbus pristato Subačiaus gimnazijos visų pradinių klasių mokiniai, padedami mokytojų – Jūratės Petrauskienės, Jurgitos Naujokaitienės, Daivos Jonelytės ir Jolantos Kulnickienės. Sveikinimo žodį tarė ir švente džiaugėsi Subačiaus seniūnas Vidmantas Paliulis, Subačiaus bendruomenės pirmininkė Neringa Klimavičienė kartu su bendruomenės moterų klubo „O vakarai ilgi…“ vadove Edita Puidokaite. Džiaugiamės, kad nepabūgę lietaus, nepagailėję laiko, į Subačių atvykę, bendruomenių atstovai išsakė sveikinimus bei linkėjimus ateičiai. Išrinkta ir pristatyta trijų asmenų komisija, kurią sudarė šios šventės iniciatorė, idėjos autorė Veronika Puidokienė, dailės mokytoja, ekspertė, tautodailininkė Genutė Vaičikauskienė ir viešnia iš Salamiesčio bendruomenės – mokytoja Svetlana Bernotienė, lyjant lietui išėjo dirbti savo kruopštaus ir atsakingo darbo.
Antrojoje dalyje visi perėjome į mažąją salę, kur Subačiaus krašto anūkė Kotryna Avsiukeviūtė pristatė Helovyno šventimo tradicijas, europietiškas šaknis, Ilges ir pateikė išvadas. Kiekviena atvykusi bendruomenė vaišino savo patiekalu iš moliūgų, kvapnia ir gardžia moliūgų sriuba visus gundė Subačiaus bendruomenė, kuri dėkinga jos virėjui Vytautui Sabaliui.
Komisijos valia buvo nominuota ir apdovanota net dešimt įspūdingiausių moliūgų.
Gražus šeštadienio vakaras netruko prabėgti, buvo smagu, jauku, šurmuliavo vaikai, kurie vaišinosi jiems skirtais saldainiais.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems, ačiū, kad buvote ir kartu kūrėte šviesą Subačiuje.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply