Skip to main content
Apžvalgos

Pilietinio ugdymo projekto „Trispalvė vasara“ trečioji diena

By 19 rugpjūčio, 2022No Comments

  SAVANORYSTĖS STEBUKLAI.

Kas yra savanoriai? Kokiose srityse jų sutinkame, ar visi galime būti savanoriais, kas nutiktų, jei staiga pasaulyje neliktų savanorių? Kuo skiriasi savanoriška veikla nuo noro bet kokia kaina dominuoti, visur būti „pirmu“? Užsiėmimo metu vaikai turėjo galimybę sužinoti apie didžiausias savanoriškas organizacijas, kurios veikia ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Įspūdinga patirtis visų laukė Kupiškio gaisrinėje, kur susitikome su Kupiškio priešgaisrinio gelbėjimo tarnybos darbuotojais. Tiesiog neįtikėtina, kaip per 30 sek. šios tarnybos darbuotojai sugeba apsirengti specialią aprangą ir jau gali išvykti į įvykio vietą. Savo akimis įsitikinome, kad tai įmanomą! Nuoširdžiai dėkojame tarnybos darbuotojams, kad skyrė laiko projekto „Trispalvė vasara“ dalyviams, ne tik įdomiai pasakojo, bet ir svarbius dalykus priminė – kaip elgtis ištikus gaisrui.

Šiandien pietavome labai linksmai ir „šlapiai“ – prie Kupiškio marių. Po pietų – linksmos maudynės, na, o sugrįžę į kultūros centrą pynėme bičiulystės apyrankes.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio