Skip to main content
Apžvalgos

Poezijos knygos „Laikas taip tyliai tiksi“ ir kompaktinio disko „Būtie, manoji, kur skubi?“ sutiktuvės Subačiuje

By 1 spalio, 20188 spalio, 2018No Comments

   Išskirtinai dosni sekmadienio popietė su dviem ypatingais žmonėmis – poete Irena Gildutyte – Navikiene ir Maestro Stasiu Liupkevičiumi vyko Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio didžiojoje salėje. Kupiškio krašto dukros, Irenos Gildutytės, eilės – tai nuostabi, vaizdais apipinta, virtuali kelionė po tėviškę, kurioje be galo mylimi tėveliai, seserys ir brolis, po gyvenimo išaustus jausmus, būties prasmingą sustabdymą, pastebėtas tokias svarbias nors ir labai  mažas gyvenimo smulkmenas…

   Gera buvo išgirsti, dalyvauti gyvame liudijime, kaip tos peizažinės, iš patirtų emocijų ir širdies išaustos eilės pakliuvę į talentingo, kūrybiško kompozitoriaus, muzikanto, maestro Stasio Liupkevičiaus akis, širdį – tapo nuostabiomis dainomis. O jų jau virš 600 sukurta!

   Kartu su dviem džiaugsmo ir grožio kūrėjais, žodžio ir muzikos valdovais, sekmadienį praleidome kitaip – jaukiai ir nuoširdžiai.

   Mūsų kraštietės, skapiškėnes eiles skaitė Subačiaus bibliotekos darbuotoja Audronė Bukienė ir Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė. Kartais žodžiais būna sunku perteikti išjaustas emocijas, kurias sukuria prasmingi žodžiai ir graži melodija, todėl geriau vieną kartą pačiam išgirsti nei girdėti kitus apie tai kalbant.

   Betarpiškas bendravimas buvo pratęstas prie arbatos puodelio, nors trumpam sustabdžius šio beprotiško amžiaus skubėjimą.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply