Skip to main content
Apžvalgos

Poezijos pavasarėlio skaitymai „Prisijaukinkime poezijos paukštę“

By 23 gegužės, 2022No Comments

 

Gegužės 21 d. Adomynės dvare Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio komanda kartu su Adomynės bendruomene organizavo poezijos pavasarėlio skaitymus „Prisijaukinkime poezijos paukštę“. Jau devynioliktą kartą atskridusi poezijos paukštė sukvietė poetus ir poezijos gerbėjus į šventę. Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Irmina Puipaitė-Blaževičienė, Adomynės dvaro šeimininkė – Kupiškio rajono turizmo ir informacijos centro vadybininkė Virginija Pakalniškienė įžiebė Adomynės dvaro poezijos „Mūzų ugnį.

Šventę tęsė Kupiškio kultūros centro Unės Babickaitės teatro spektaklis „Vėjo mylimoji“ pagal Giedrės Murnikovienės eiles. Spektakliui pasibaigus, režisierius Jonas Buziliauskas ir poetė Giedrė Murnikovienė pakomentavo spektaklio ir jo pavadinimo sukūrimą. Šventė tęsėsi jaukioje Adomynės dvaro terasoje. Šimonių padalinio kultūrinės veiklos organizatorė Danguolė Paliulienė pakvietė visus pasimėgauti poezijos skaitiniais. Kupiškio, Anykščių ir Svedasų krašto poetai skaitė eiles, šnekučiavosi, džiaugėsi galėdami susitikti su bendraminčiais. Skambėjo ne tik poezijos posmai, bet ir dainos. Poezijos skaitymų dalyviai prisiminė praėjusius susitikimus. Virginija Pakalniškienė papasakojo kokie buvo pirmieji skaitymai ir kaip jie išaugo į daug didesnius renginius.

Dalyviams įteiktos atminimo dovanėlės – paukšteliai, kuriuos pagamino Šimonių padalinio darbuotojai, neužmirštuolių puokštės, surinktos Adomynės bendruomenės narių.

Dėkojame poetams už eiles, dėkojame režisieriui Jonui Buziliauskui ir aktoriams už spektaklį. Tariame nuoširdų ačiū Adomynės bendruomenės nariams, Kupiškio rajono turizmo ir informacijos centro vadybininkei Virginijai Pakalniškienei už bendradarbiavimą.

Šimonių padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio