Skip to main content
Apžvalgos

Pralingavo tradicinis pramoginių šokių konkursas „Rudens paletė“

By 5 lapkričio, 20187 lapkričio, 2018No Comments

   Tradicinis vaikų, jaunių ir jaunimo pramoginių šokių konkursas „Rudens paletė – 2018“ šiais metais vyko lapkričio 3 d., Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje. Konkurse dalyvavo gausus būrys talentingų šokėjų nuo 5 iki 34 metų amžiaus. Startavo net šimtas solistų nuo 5 metų iki 16 m. Pirmą kartą konkurse dalyvavo ir šešios solistės – moterys iš Vilniaus, Kauno, Grigiškio, Panevėžio ir Kupiškio. Karibų šokių programoje nugalėtoja tapo solistė Ingrida Žiūkienė iš Kupiškio. Sėkmė šypsojosi ir mažiesiems kupiškėnams. Geriausiais mažiausiųjų grupėje tapo: Ula Aleksandravičiūtė, Luka Gronskytė ir Gabrielė Pauliukaitė (5-6 m.), Urtė Baltakytė (9-10 m.) ir Nikolė Lupeikytė (11-13 m.). Šokių poros irgi pasirodė labai gerai. Geriausi buvo Vytas Jakšys su savo dvejomis partnerėmis – Luka Gronskyte ir Ula Aleksandravičiūte (5-6 m.). Giedrius Kareiva ir Urtė Baltakytė (9-10 m.), Aronas Butėnas ir Ainė Jakubkaitė savo grupėje buvo geriausi. Emilijus Beinoras ir Nikolė Lupeikytė buvo antri (11-13 m.), o Haroldas Žalnieriūnas ir Viltė Jakubkaitė nugalėjo savo amžiaus kategorijoje.
   Konkurse teisėjavo atstovai iš Lietuvos Pramoginių šokių Asociacijos (LPŠA) bei treneriai iš Kauno, Molėtų, Latvijos, Vilniaus ir Šiaulių.
   Kupiškio kultūros centro senjorų sportinių šokių grupė „Amrita“ (vad. Irina Bubnova) nuoširdžiai dėkoja visiems, kas prisidėjo prie šio konkurso organizavimo bei puikius rezultatus parodžiusiems dalyviams.
   Telydi Jus visus sėkmė ir kituose konkursuose!

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio