Skip to main content
Apžvalgos

Prevencinis susitikimas Šimonyse

By 8 gegužės, 201717 gegužės, 2017No Comments

2017 m. gegužės 6 d. Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinyje vyko pirmas atviras anoniminių alkoholikų susirinkimas. Darius Koženiauskas, Kupiškio socialinių paslaugų centro socialinis darbuotojas darbui su socialinės rizikos šeimomis ir vaikais, dirbantis Šimonių seniūnijos teritorijoje, pakvietė susirinkimą vesti Anykščių anoniminių alkoholikų draugijos „Žiburys“ (toliau – AA) narius. Susirinkime dalyvavo tikslinė vyrų grupė ne tik iš Šimonių seniūnijoje gyvenančių socialinės rizikos šeimų. Bendradarbiaujant su Kupiškio socialinių paslaugų centro socialiniais darbuotojais, dirbančiais su socialinės rizikos šeimomis ir vaikais, vyrai buvo kviečiami iš Kupiškio mieste ir Kupiškio seniūnijoje gyvenančių socialinės rizikos šeimų.
AA draugijos nariai pasakojo, kodėl susibūrė į draugiją, kalbėjo, kad jie patys suvokė, ką alkoholis jų gyvenimui padarė. Taip pat AA draugijos nariai dalyvaujantiems susirinkime pabrėžė, kad jie tik patys gali nuspręsti, ar nori būti AA draugijos nariu, ar tai gali jiems padėti, papasakojo savo asmenines gyvenimiškas istorijas, pasidalino savo patirtimi ir nuomonėmis apie alkoholizmą. Nors į susirinkimą buvo kviečiami vyrai iš socialinės rizikos šeimų, tačiauatėjo keletas susidomėjusių Šimonių miestelyje gyvenančių vyrų ne iš socialinės rizikos šeimų.
Siekiant tolimesnio bendradarbiavimo su Anykščių AA draugijos „Žiburys“ nariais, buvo susitarta ateityje surengti susirinkimą Kupiškio mieste, kad visi Kupiškio socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai turėtų galimybę pakviesti savo klientus.
Kupiškio socialinių paslaugų centras, už bendradarbiavimą rengiant AA draugijos „Žiburys“ narių atvirą susirinkimą, dėkojo Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio darbuotojams: Milisentai Tunkūnei ir Gintautui Bernatoniui.

Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio