Skip to main content
Apžvalgos

Projekto „Kultūra – tautų tiltas“ renginys – dviračių žygis

By 29 gegužės, 2023No Comments

Gegužės 27 d. visi dviračių sporto mėgėjai buvo kviečiami prisijungti prie devintojo projekto „Kultūra – tautų tiltas“ renginio – dviračių žygio. Vaizdingu maršrutu Subačius-Lukonys-Miliūnai-Siauriai-Kupiškis-Vėžionys ir atgal, numinta beveik 60 km.

Visi panorę dalyvauti žygyje rinkosi prie Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio. Prieš vėją ir stačias įkalnes, pasikinkę plieninius , dviratininkai patraukė Kupiškio marių link. Vienoje iš Vėžionių k. poilsiaviečių dalyvių laukė karštas maistas, o pačių energingiausių ir lauko žaidimai: tinklinis, futbolas, badmintonas, smiginis. Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Saulius Likša įteikė visiems atminimo dovanėles – dalyvio medalius. Pasistiprinę ir atgavę jėgas dviratininkai išmynė atgal į Subačių. Viso žygio metu su automobiliu juos lydėjo ir visokeriopai rūpinosi Subačiaus bendruomenės pirmininkė Palma Skrebienė.

Šio dviračių žygio tikslas buvo sutelkti vietos bendruomenės narius bendram laisvalaikiui, skatinti aktyvų poilsį gamtoje. Vieniems tai buvo įprastas pasivažinėjimas, o kitiems – rimtas iššūkis. Bet kuriuo atveju džiaugiamės ir didžiuojamės kiekvienu prisijungusiu prie smagaus dviratininkų būrio.

Projektą finansuoja Europos solidarumo korpusas.

Sauliaus Likšos nuotraukos.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio