Skip to main content
Apžvalgos

Sveikinimų kupina Motinos diena Noriūnuose

By 1 gegužės, 202126 liepos, 2021No Comments

Tapimas kūrėju yra kažkas sunkaus ir bent šiek tiek keisto. Visi žmonės, be išimties, yra kūrybingi, juk kūrybingumas yra užšifruotas mūsų smegenyse ir kiekvienos mamos užduotis, atskleisti savo vaiko kūrybiškumą. Įprasmindami šią sunkią ir garbingą užduotį Kupiškio kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salė savo lankytojų dėmesiui pateikė rankdarbių parodą, skirtą Motinos dienai „Ko išmokė mamos rankos“.
Parodai maloniai talkino Noriūnų seniūnijos moterys: Zita Markevičienė, Marytė Žalnieriūnienė, Aldona Ramanauskienė, Renė Kriaučiukienė, Kristina Merkienė, Lina Račevičienė, Lina Statkevičienė, Virginija Bironienė, Jūratė Meškauskienė. Jos pateikė mamų su kantrumu ir kruopštumu perduotus kulinarinio paveldo gaminius, megztus ir nertus kūrinius, rankų darbo papuošalus, paveikslus, atvirukus. Savo darbais jos parodė, kad jų mamos paragino mylėti spalvų ir meilės kupiną kūrybos pasaulį, juk viskas ko išmokstame, daugelis mūsų polinkių ir gabumų ateina iš vaikystės, su motinos palaiminimu.
Paroda buvo eksponuojama Noriūnų laisvalaikio salės Facebook puslapyje (https://www.facebook.com/alida.kacinauskiene/videos/3904250129671462)
ir nuo gegužės 1 dienos buvo demonstruojama Kupiškio rajono savivaldybės VB Noriūnų padalinio languose.

Mamytes taip pat pasveikino ir Noriūnų laisvalaikio salės NVŠ programos nariai, skirdami virtualų sveikinimą: https://www.facebook.com/alida.kacinauskiene/videos/3902096963220112

Sveikinimų puokštę vainikavo KC Noriūnų laisvalaikio salės organizuotas virtualus koncertas  „Tokia šioj žemėj Tu viena“, kuriame pasirodė: moterų ansamblio „Naktakė“ duetas (vad. Irena Jėčiuvienė), liaudiškos muzikos kapelos „Iki ryto“ (vad. Irena Jėčiuvienė) dalyviai Birutė  Jankauskienė, Stasys Vogulis, armonikierius Jonas Ragauskas atliko keletą muzikinių kūrinių. Eiles ir sveikinimo žodžius skaitė Noriūnų laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Alida Kacinauskienė.

Koncerto nuoroda: https://www.facebook.com/alida.kacinauskiene/videos/3901989853230823

Kupiškio KC Noriūnų laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio