Skip to main content
Apžvalgos

Renetos Misiūnienės knygos „Rugsėjų šviesoje“ pristatymas Šimonyse

By 7 kovo, 2022No Comments

 

Mokykla, kaip ir žmogus, skaičiuoja savo gyvavimo metus. O laikas bėga, nusinešdamas į praeitį datas, įvykius, žmonių pavardes ir likimus. Mes gyvename, dirbame, kuriame ant praeities pamatų.“

Reneta Misiūnienė

Kovo 5 d. Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinyje vyko Renetos Misiūnienės knygos „Rugsėjų šviesoje“ pristatymas. Renata Misiūnienė daug metų dirbo lietuvių kalbos mokytoja Šimonių mokykloje. Šimtai mokinių baigė Šimonių mokyklą, šimtus mokinių mokytoja Reneta Misiūnienė mokė pažinti kalbos grožį, mokė gėrio ir tiesos. „Norint suprasti dabartį, reikia pažinti tai, kas buvo anais laikais“- rašo mokytoja. Ir sugulė knygon mokyklos, mokytojų, mokinių istorija.

Į knygos pristatymą susirinko gausus būrys mokytojos Renetos Misiūnienės mokinių, bendradarbių, mokytojų ir šimoniečių. Renginys prasidėjo pagerbiant Ukrainoje žuvusius žmones. Mokytoja Reneta Misiūnienė papasakojo kaip gimė mintis parašyti knygą, prisiminė knygoje aprašomus mokinius, mokytojus, dėkojo už gražius atsiliepimus knygos skaitytojams, prisidėjusiems prie knygos gimimo: Kupiškio rajono savivaldybei, rėmėjams Broniui Domžai UAB „Narjanta“ vadovui, Rimantui Šiaučiūnui UAB „Duventa“ vadovui, Almai Senvaitienei už teksto surinkimą, Šimonių ir Migonių bendruomenėms, Violetai Jankauskienei ir „Panevėžio spaustuvei“ už išleidimą. Padalinio darbuotoja Danguolė Paliulienė skaitė knygos ištraukas. Popietę lyriškomis dainomis papuošė duetas „Virgina“ (vadovė Virginija Skupienė), skambėjo kanklių, akordeono melodijos.

Renginyje šiltus, gražius žodžius Mokytojai skyrė buvęs Šimonių mokyklos mokinys – Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas, Kupiškio Matulionio progimnazijos Šimonių skyriaus vedėja Laima Skėrienė, Šimonių bendruomenės pirmininkė Laima Bubinienė, knygos rėmėjai, buvę Šimonių mokyklos mokiniai.

Dėkojame prisidėjusiems prie gražaus renginio: Kupiškio Matulionio progimnazijos Šimonių skyriaus vedėjai Laimai Skėrienei, Šimonių bendruomenei ir jos pirmininkei Laimai Bubinienei, duetui „Virgina“ ir jo vadovei Virginijai Skupienei.

Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio informacija.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio