„Auksinės klasikos ir miuziklų dainos”

03
Geg
„Auksinės klasikos ir miuziklų dainos”
8-10
18:00 to 19:20
03-05-20

MOTINOS DIENOS PROGA
Pirmą kartą Kupiškyje!

„Auksinės klasikos ir miuziklų dainos”
Gyvos muzikos koncertas

Šis koncertas – tai atgaiva sielai ir kelionė į magišką muzikos pasaulį, kur pradingsta realybė ir gyvenimo rūpesčiai. Čia savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – jausmingo ir romantiško balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko virtuozas Zbignevas Levickis.
Jau įvykę pirmieji koncertai pakerėjo publiką savo profesionalumu, nuoširdumu, emocingumu, nepakartojama atmosfera ir šiltu bendravimu su žiūrovais, todėl šis koncertas – puiki dovana Motinoms ir visiems tikrojo meno gerbėjams.
Paklausti kas paskatino šiuos charizmatiškus ir didelių publikos simpatijų nuolat sulaukiančius menininkus parengti tokią įntriguojančią, jausmingą ir energingą koncertinę programą bei scenoje pasirodyti kartu, muzikantai atsakė, kad tai džiaugsmas ir palaikymas, kurį jie nuolat jaučia sklindant iš Lietuvos meno gerbėjų. Todėl šis koncertas – tai žymių menininkų noro atskleisti scenoje balso ir smuiko meilę bei savo nuoširdumo ištikimai publikai išraiška, kuri bus nuolat jaučiama koncertų metu.
Zbignevo Levickio ir Vaidos Genytės koncertuose, klausytojai bus apdovanojati tikra nuoširdžių emocijų jūra. Tad ko tikėtis publikai, kai vienoje scenoje susitiks „Žvaigždžių duetai“, „Triumfo arka“, „Chorų karai“ projektų laureatė bei dalyvė? Tai bus įspūdinga ir tikrai jus nustebins bei sužavės! Virtuoziški Zbignevo pasažai ir kerintis Vaidos vokalas, pritariant jausmingam Laurynos Lankutytės fortepijono skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmų garsų.
Visame pasaulyje žinomų kompozitorių A.Vivaldžio, C.Orfo, A.Piacola, M.Ravelio, A.L.Vėberio, A.Mocarto, I.Kalmano, I.Mončio ir kt. kompozitorių auksinės dainos ir melodijos suskambės naujai, netikėtai ir įtaigiai kaip dar niekada neskambėjo Lietuvos scenoje.
Dainininkė: Vaida Genytė
Smuikininkas: Zbignevas Levickis
Pianistė: Lauryna Lankutytė

Dainininkė Vaida Genytė – aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra sukūrusi vaidmenis miuzikluose „Paryžiaus katedra“, „Žmogus iš La Mančos“, „Tadas Blinda“, „Ugnies medžioklė su varovais“. 2010 m. solistė Ravelo mieste (Italija) tarptautiniame muzikos festivalyje „Canzoni del mondo“ laimėjo antrąją vietą.
V. Genytė dalyvauja TV projektuose, veda pramoginius renginius ir koncertus. Ji buvo LTV konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėja, dalyvavo net keliuose LNK televizijos muzikinių šou projektuose „Žvaigždžių duetai“ ir su Alanu Chošnau laimėjo 2-ąją vietą, dainavo LTV muzikiniame projekte „Triumfo arka“ bei TV3 televizijos projekte „Chorų karai“.
Smuikininkas Zbignevas Levickis – vienas žymiausių Lietuvos smuiko virtuozų, valstybinio simfoninio orkestro pirmasis smuikas ir koncertmeisteris, daug ir aktyviai koncertuoja mūsų šalyje ir užsienyje. Pripažintas menininkas pastoviai dalyvauja įvairiuose meno projektuose, nuolat ieško naujų išraiškos formų, rengia įvairių žanrų ir stilių intriguojančias meno programas, kurios sukelia publikos ovacijas ir didžiulį visuomenės susidomėjimą.
Pianistė Lauryna Lankutytė – jauna ir talentinga atlikėja, daugelio tarptautinių klasikinės muzikos konkursų laureatė. Ji grojo solo su Klaipėdos miesto kameriniu orkestru, koncertavo Slovakijoje, Vokietijoje, kartu su duetu „CoLore“ pasirodė Portugalijoje, Lenkijoje bei Austrijoje. Pernai atlikėja buvo apdovanota LR Prezidentės D.Grybauskaitės sveikinimo raštu už pasiekimus tarptautiniuose konkursuose. Lauryna be savo solinės veiklos taip pat aistringai myli ir kamerinę muziką bei bendradarbiauja su įvairiais žinomais atlikėjais. Šiais metais pianistė savo muzikines žinias tobulino Zalcburgo „Mozarteum“ universitete Austrijoje.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=SMKYrXhkwtY

Bilietai KKC kasoje ir www.tiketa.lt, informacija tel. (8 459) 35 679, 8 674 18881.

Atnaujinta: kovo 26, 2020, 23:41

 Leiskime laiką kartu!