Renginių ciklas „PAŠAUKIMO KELIU“ Kupiškio etnografijos muziejuje

18
Geg
Renginių ciklas „PAŠAUKIMO KELIU“ Kupiškio etnografijos muziejuje
18:00 to 19:00
From 18-05-18 to 21-05-18

IŠSKIRTINIS ĮVYKIS KUPIŠKIO KULTŪRINIAME GYVENIME

Šių metų gegužės 18 ir 21 dienomis į Kupiškį atkeliauja tarpsritinis renginys „Pašaukimo keliu“, vienijantis profesionalius bei pradedančiuosius atlikimo ir vizualaus meno kūrėjus. Projekto žiūros taškas – pats žmogus. Kviečiame atsigręžti į save, kaip į savo gyvenimo kūrėją ir svarbiausius jomomentus – pasirinkimus bei kas juos įtakoja.

Viena didžiausių renginio staigmenų – partnerystė su Kupiškio rajono savivaldybės viešąja biblioteka ir kultūrinės patirties durų atvėrimas į lankytojams beveik nepažįstamas Kupiškio buvusias kareivines (Gedimino g. 53A), kuriose netikėtam dialogui susitiks senoji tarpukario modernizmo architektūra ir šiuolaikiniai vizualieji menai.

Renginio programa

Buvusių kareivinių pastatas (Gedimino g. 53A, III aukštas)

18 d. Penktadienis

17:30 val. – atidaromos durys.

18:00 val. – teatro režisieriaus, pedagogo, lektoriaus Gyčio Bernardo Padegimo paskaita „Kaip uždegti kūrybinę ugnelę“.

19:00 val. – parodų atidarymas, dalyviai: neformalios meno bendruomenės Utenoje POKŠTfotografė Lina Praudzinskaitė, Kūrybinė tekstilininkų grupė TRY3.

(Parodos veiks iki birželio 6 d.)

Kupiškio etnografijos muziejaus kiemelis (Gedimino g. 2)

20:00 val. – istorinė drama „Emilija iš Laisvės alėjos“ apie kovą už laisvę sovietinės priespaudos prislėgtoje Lietuvoje (režisierius Donatas Ulvydas).

—————————————————————————–Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centras (Gedimino g. 40)21 d. Pirmadienis

18:00 val. – Kauno miesto kamerinio teatro dokumentinis spektaklis „Alksniškės“ apie trečiąjį prezidentą Kazį Grinių, kovą už demokratiją, žodžio, religijos laisvių įsigalėjimą Lietuvoje (režisierius Gytis Bernardas Padegimas).

Visi renginiai – nemokami.Kviečiame dalyvauti!

Atnaujinta: spalio 28, 2016, 13:22

Leiskime laiką kartu!