Skip to main content
Apžvalgos

Romansų muzika aplietas vakaras Subačiuje

By 29 sausio, 2018No Comments

   Romanso magija nuneš jus ten, kur norisi būti mylimam ir pačiam mylėti, kur sunkus išsiskyrimo kartėlis ir neviltis pasimiršta…
   Už šiltą, jaukų, greitai prabėgusį romansų vakarą stilizuotoje kavinėje „Nerimstanti širdis“, nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams – ir saviems, ir svečiams bei puikiems žiūrovams. Taip norisi, kad šis sausio 26-osios romansais aplietas vakaras nepasimirštų. Bendrystės muzikinį kelią iš širdies į širdį vakaro žiūrovams tiesė šeimininkai – mišrus vokalinis ansamblis „Viešinta“, moterų vokalinis kvartetas „Luknė“, kolektyvams vadovavo, solo ir duetu su Zina Jėčiuviene bei kolega Dariumi Jakštoniu, dainavo Irena Jėčiuvienė, temperamentingus romansus dovanojo charizmatiškoji Vaiva Mališauskienė, romantiški jaunuoliai iš muzikos grupės „Nostalgija“ (vadovas Rimantas Adomauskas), teatrališki ir balsingi retro grupės iš Panevėžio „Šaltinėlis“ nariai (vadovė Virginija Skupienė), romansais užbūrė anykštėnai – romantinio dainavimo grupė „Romantika“ (vadovė Alvyra Simanonienė).
   Renginio vedančiosios, kultūrinės veiklos vadybininkės Ingos Dovydėnienės, muzikines mįsles puikiai minė Subačiaus moterys, kurios buvo apdovanotos saldžiomis dovanėlėmis. Tradiciškai romansų vakarą baigė visų dalyvių ir žiūrovų bendra jungtinė daina „Ko taip troško širdis“.
   Išsaugokime romansus, nes romansai – jausmų pasaulio veidrodis.

   Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio