Skip to main content
Apžvalgos

Rudenėjantį vakarą sušildė Subačiuje vykęs kūrybinio sezono atidarymo koncertas

By 5 spalio, 2018No Comments

   Po vasaros atostogų sugrįžę saviveiklininkai jau pasinėrė į aktyvią veiklą. Rugsėjį prasidėjusios mėgėjų meno kolektyvų repeticijos ir Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio darbuotojų idėjos spalio 4 d. sukūrė gražią šventę – naujojo kūrybinio sezono atidarymo koncertą.

   Šventinis vakaras prasidėjo tylos minute. Susirinkusieji žiūrovai ir svečiai pagerbė kraštietę, buvusią kultūros mylėtoją ir puoselėtoją, visai neseniai į Amžinybę iškeliavusią Danguolę Stašienę.

   Kūrybinio sezono atidarymo koncerte pasirodė Subačiaus padalinio kolektyvai, kurie drauge sukūrė pasaką apie mus – žmones, kuriuos dažnai užvaldo pačios įvairiausios emocijos – pyktis, laimė, sėkmė, meilė ar net pavydas. Salėje žiūrovai paklausti „Kokie vaistai geriausi jūsų sielai?“ susirinkusieji lyg susitarę sakė, jog be meno, dainos ar šokio savo gyvenimo nei neįsivaizduoja. Atrasti ir ugdyti žmogaus talentą labai svarbu. Tai padaryti lengviau, kai yra, kur kreiptis. Subačiaus padalinys po savo sparneliu yra priglaudęs jau devynis kolektyvus, šių metų siekiamybė – dešimtasis. Renginio metu pristatyti būsimi metų renginiai, dalis jų jau tradiciniai, tačiau padalinys žada ir naujienų, viena jų – vaikų ir jaunimo solistų bei vokalinių ansamblių šventė.

   Su nauja kūrybinio sezono pradžia Subačiaus padalinį pasveikinti ir kūrybingiems darbuotojams bei veikliems kolektyvų nariams padėkoti atvyko Kupiškio rajono savivaldybės meras, Subačiaus seniūnijos seniūnas, Kupiškio kultūros centro direktorė, Kupiškio jaunimo centro direktorė,  Subačiaus ir Lukonių kaimo bendruomenių pirmininkai.

   Koncerto vakarą vainikavo bendra daina „Ačiū, kad žiūrėjot, mieli žiūrovai“, nuotaikinga fotosesija bei šventinio torto valgymas.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply