Skip to main content
Apžvalgos

Rudenėlio šventė Adomynės laisvalaikio centre

By 16 spalio, 201321 gegužės, 2016No Comments
Krintant auksaspalviams lapams senajame Adomynės dvaro parke pono Adomo dvaras, kuriame įsikūręs Adomynės laisvalaikio centras, pamažu irgi ėmė puoštis: prie medinės rudeninėmis gėlėmis apkaišytos tvorelės įsikūrė senasis dėdė Derlius, po kleveliu įsitaisė jo draugužė Moliūgienė, dvaro prieigose moterys išaudė rudeninius vaisių, daržovių bei gėlių kilimus. Ruduo įsisiautė ir į patį dvarą – verandos kampe išdygo didžiulis klevo lapų medis su gražuolių ežiukų šeimyna…
 

 

 Na o saulėtą spalio 11 dienos popietę ant didžiulių stalų laisvalaikio centro salėje išsirikiavo gražiausių, didžiausių, linksmiausių, neįtikėčiausių, išradingiausiai sukomponuotų gamtos gėrybių paroda, eksponatus kuriai nešė Adomynės ir apylinkinių kaimų šeimininkės, Adomynės pagrindinės mokyklos mokiniai, tėveliai bei mokytojai. Akys ir širdys džiaugėsi stebintis gamtos bei žmogaus išradingumu, pastabumu bei darbštumu. Šeimininkės vieną stalą nuklojo ir suneštomis pačių rankomis pagamintomis mišrainėmis, uogienėmis, sultimis, troškiniais bei kepiniais. 

 

 

Nedidukė salė vos sutalpino Rudenėlio šventės dalyvius – nuo paties mažiausio iki su anūkais atėjusiųjų senelių bei močiučių. Visi grožėjosi rudeninių madų šou, smagiai šoko ratelius, žaidė žaidimus, nuoširdžiai plojo mažiesiems artistams. Buvo išnaudotos visos erdvės: ir salė, ir verandos, o smagiausia buvo dvaro kieme tarp klevo lapų.

 

 

Tradiciškai šventė baigėsi Adomynės šeimininkų rudeninėmis vaišėmis. Šįkart tai buvo kopūstų troškinys su skrudintomis bulvėmis, kuris labai pradžiugino visus šventės dalyvius. O jau nuostabusis obuolių pyragas tiesiog tirpte tirpo burnoje! Bet obuolių šiemet užderėjo pakankamai, tad ir pyrago visiems pakako.

 
 
Adomynės laisvalaikio centro vadovė Rima Lapenienė
 
 
Parengė Virginija Pakalniškienė
Nuotraukos Reginos Urbanovičienės
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio