Skip to main content
Apžvalgos

Rudens šventė Noriūnuose

By 16 rugpjūčio, 20188 sausio, 2019No Comments

   Išaušusi graži rugsėjo 15 d. ir vėl atnešė Noriūnams „Rudens šventę“. Ji prasidėjo 13 val. išmoningu Noriūnų (pirmininkė Daiva Bubulienė) bendruomenės kiemelio ir lauko kavinės priėmimu, kurioje lankytojai galėjo pasivaišinti cepelinais, kibinais, Čičinsko kepsniais, saldėsiais. Svečiai taip pat galėjo pasidairyti į rudens gėrybių kompozicijas, pasidžiaugti nuimtu derliumi, įsigyti ir Noriūnų seniūnijos amatininkų pintų krepšių (amatininkas P.Šateika), medžio drožinių  Radzevičių  šeima). „Brolių medus”  džiugino savo įvairiu ir gardžiu asortimentu. Norintiems buvo pasiūlyta įsigyti rankų darbo papuošalų ir kosmetikos, vaikai būriavosi prie suvenyrų ir žaislų kioskelio. Jaunimo ir moksleivių klubas „Dzin” šioje šventėje pademonstravo savo išradingumą, pasiūlęs lankytojams palapinėje užsiimti aktyvia menine veikla, kurioje gamino lauko žibintus ir dekoravo piešiniais akmenukus.  Taip pat lankytojai galėjo pasivaržyti įvairiuose  sportinėse rungtyse,  o savo sėkmę norintis galėjo išbandyti  ir loterijoje, kurios lėšos buvo skirtos klubo veiklos rėmimui.

   15 valandą startavo koncertinė programa . Ją pradėjo Kupiškio kultūros centro linijiniu šokių grupė „Iliuzija“ (vad. Dalia Senvaitienė). Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas pasakė sveikino kalbą, po kurios į sceną pakilo Kupiškio meno mokyklos vaikų kapela (vad.  Birutė Petroševičienė).  Šokio sūkury sukosi Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio linijinių šokių kolektyvas „Arnika“  (vad. RimaPaliulienė), prikvietusi į šventą svečią iš užjūrio -Arabą (Julius Ivanauskas), negailėjusį liaupsių ir pagyrų nuostabiai šokančioms moterim. Viešintų kapela  „Vingerinė“ (vad. Robertas Raišelis) papuošė šventinio koncerto programą savo nuostabiomis dainomis.

   Rudens šventę  užbaigė šeimininkai –  Noriūnų laisvalaikio salės kapela „Iki ryto“ (vad. Birutė Petroševičienė). Renginį vedė Noriūnų laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Alida Kacinauskienė ir Julius Ivanauskas. Koncertinės programos pabaigoje visi šventės dalyviai buvo sukviesti prie šventinio laužo , kur darniai visi drauge sudainavo „Giminių “daina. Šventė tęsėsi šokių vakaronėje.

Kupiškio KC Noriūnų laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio