Apžvalgos

Rugsėjo 1-ąją Šepeta išlydėjo vasarą

By 3 rugsėjo, 2018 12 rugsėjo, 2018 No Comments

   „Vasaros uždarymo šventė“ prasidėjo vidurdienį, krepšinio turnyru 3X3, seniūno taurei laimėti. Turnyrą vedė ir jame teisėjavo Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Zigmas Paulauskas. Turnyre dalyvavo Kupiškio rajono vaikai ir jaunimas. Visi dalyviai buvo apdovanoti.

   Vakare vyko šventinis koncertas, kuriame dalyvavo šepetiškiai, kupiškėnai ir svečiai iš Salamiesčio. Šventė prasidėjo netikėtai – šaunieji Kupiškio krašto modeliai pristatė net kelias kostiumų kolekcijas (modelių vadovės – Rasa Kazėnienė ir Karolina Žurauskaitė). Šauniomis dainomis koncertą pradėjo Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro Šepetos laisvalaikio salės mergaičių trio – sesės Eiviltė ir Eimantė Paukštytės bei Neila Talačkaitė (vad. Vaiva Mališauskienė). Jas scenoje keitė linksmas Šepetos merginų vokalinis ansamblis (vad. Vaiva Mališauskienė). Koncerte su puikiomis dainomis pasirodė solistas iš Kupiškio – Dominykas Jasaitis, o jo mama, Žaneta Jasaitienė, šepetiškiams pristatė savo jautrią poeziją bei autorines tris poezijos knygeles. Taip pat koncerte pasirodė nepakartojamo balso savininkė, kupiškėnė Martyna Valaitytė. Kupiškio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis (vad. Vaiva Mališauskienė) šventėje atliko tris nuotaikingas dainas. Pirmąją koncerto dalį su puikia nuotaika ir energija užbaigė Kupiškio kultūros centro Salamiesčio padalinio kantri muzikos grupė ,,Lyja“ (vad. Almantas Totoris), Kupiškio kultūros centro kapela ,,Kairabalė“ (vad. Vaiva Mališauskienė) bei Gintarės Petrylienės ir Vaivos Mališauskienės duetas. Šventę vedė šepetiškė, gimnazistė Fausta Talačkaitė.

   Šventės teritoriją papuošė Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kraštotyros ir edukologijos skyriaus vedėjos Linos Matiukaitės projekto ,,Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje“ darbai.

   Šventėje pramogų netrūko ir vaikams, buvo galima pasigaminti plaušinę iš muilo ir vilnos, pūsti muilo burbulus, pašokinėti ant batuto, kurį šventei dovanojo Šepetos kaimo bendruomenė.

   Šventėje netrūko ne tik linksmybių bet ir vaišių. Kaip niekad, dalyviai ir svečiai turėjo progą pasivaišinti net trimis patiekalais bei arbata, kava. Visi vaišinosi gardžiąja Kupiškio rajono savivaldybės mero dainiaus Bardausko ir jo komandos kepta kiaušiniene, bendruomenės moterų virta sriuba bei plovu, Šepetos jaunimo klubo ,,Iš lempos“ virta arbata, kava.

   Po koncerto vyko durpių kovos, kuriose buvo galima laimėti įvairių, rėmėjų įsteigtų, prizų. Šventę vainikavo fejerverkai, po kurių vyko šokiai.

   Prie šventės rengimo prisidėjo šaunieji savanoriai – Šepetos vaikai ir jaunimas. Šventėje netrūko rėmėjų bei partnerių. Renginį nemokamai fotografavo bei fotosesiją visiems šventės dalyviams dovanojo profesionali fotografė Santa Jurgelytė. Šventę rėmė: Paulius Talačka, parduotuvė ,,Techasas“, UAB ,,Durpeta“, Grožio ir soliariumo studija ,,Saulanta“, Valerija Vizbarienė, Vida Augustavičienė, Nijolė Anikanova.

  Šventės partneriai – Šepetos kaimo bendruomenė, Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla, Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šepetos padalinys.

  Šventės organizatoriai – Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centro Šepetos laisvalaikio salė.

  Nuoširdus ačiū visiems šventės dalyviams, savanoriams, rėmėjams ir žinoma – žiūrovams, be kurių nebūtų šventės.

 

Kupiškio KC Šepetos laisvalaikio salės informacija

 

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply