Apžvalgos

Ryškūs nuopelnai pasiekė Kupiškio kultūros centro bendruomenę

By 6 spalio, 2020 15 spalio, 2020 No Comments

Dėl nuo spalio 5 d. Kupiškio rajone uždraustų viešų renginių ir nevykstančių repeticijų susidariusią slogią nuotaiką pakeitė džiugi.  Spalio mėnesio pradžioje kultūros bendruomenę pasiekė puikios žinios apie pasiektus dviejų asmenų nuopelnus.

Spalio 2 d. Vilniaus Senvagės gimnazijoje vykusiame Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados respublikiniame ture Kupiškio kultūros centro folkloro ir paveldosaugos kolektyvo „Jaunimo Ramuva“ (vad. Daiva Palionienė) narė Martyna Griciutė laimėjo II-ąją vietą. Nuoširdžiai sveikiname ir dėkojame už etninių tradicijų puoselėjimą bei meilę savo kraštui.

Spalio 5 d.  Panevėžyje, Juozo Balčikonio gimnazijoje, buvo įteikti Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliai „Tarnaukite Lietuvai“, o vienas jų garbingai atkeliavo ir į Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio režisierės Vitos Vadoklytės rankas. Teatro „Stebulė“ bei vaikų ir jaunimo studijos „Ku-kū“ vadovė nominuota kategorijoje už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą kartu su Kazickų šeimos fondu, poetu Viktoru Rudžiansku, visuomenininkais Laima ir Jonu Šalčiais. Šiais metais įteikta šešiolika garbingų apdovanojimų. Šių medalių autorius – skulptorius Alfridas Pajuodis, o jie skiriami siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Šiais metais Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalius „Tarnaukite Lietuvai“ įteikė Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

Širdingai dėkojame Vitai Vadoklytei už meilę teatrui, kruopštų kultūros puoselėjimą, visuomeninę veiklą, geranoriškus darbus ir linkime jai kuo geriausios kloties!

Kupiškio kultūros centro informacija

Nuotraukos iš asmeninio D. Palionienės archyvo,

Nuotraukos iš LR Seimo kanceliarijos (aut. Olga Pasaškova)

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply