Skip to main content
Apžvalgos

Šeimos diena Šimonyse

By 15 gegužės, 201717 gegužės, 2017No Comments

Nuostabiausia, ką kuriame ir ką turime gyvenime, yra šeima.

Šeima – saugumo ir laimės vieta, tai artimiausi žmonės, su kuriais trokštame būti kartu, su kuriais džiaugiamės ir liūdime, išmokstame sutikti negandas, spręsti problemas, patiriame tėvų, brolių ir seserų bendrystę.

Gegužės 13 d. Šimonių pagrindinės mokyklos stadione vyko Šeimos dienos šventė  kurią organizavo: Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Milisenta, seniūnijos sporto organizatorė Loreta, bibliotekininkė Evelina, socialinis darbuotojas Darius, seniūnija ir bendruomenė. Džiugu, kad į šventę gausiai susirinko Šimonių seniūnijos gyventojai. Renginio svečiai: Kupiškio rajono savivaldybės vicemeras A. Martinka, Šimonių seniūnijos seniūnas Ž. Vanagas, Šimonių pagrindinės mokyklos direktorė L. Skėrienė, Kupiškio socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja D. Vareikienė.

Sporto organizatorės Loretos pakviesti susirinkusieji varžėsi rankos miklumo, smiginio, lanko sukimo, virvės traukimo,  pusiausvyros ir greičio išbandymo, šokinėjimo su maišais ir kitose rungtyse, varžėsi vaikai ir tėveliai. Vyko krepšinio 3×3 varžybos. Kiekvienos rungties nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Išskirtinio dėmesio sulaukė lankų sukimo rungtis – nugalėtojų išaiškinimas būtų užtrukęs ilgokai, nes lanksčiosios mamytės ir dukros buvo pasiryžę lankus sukti iki vakaro. Nugalėtojomis pripažintos visos dalyvės: Danguolė Vareikienė su dukra Ema,  Erika Zalumskytė, Gabrielė Sakalaitė.

Susumavus visų rungčių rezultatus, nugalėtojais tapo Gabrielė Sakalaitė, Matas Guntulis, Arūnas Čepas (savo laimėtą prizą perdavė Šimonių pagrindinei mokyklai). Jiems įteikti   futbolo kamuoliai kuriuos įsteigė Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas.

Bibliotekininkė Evelina mokė mažus ir suaugusius, draugystės apyrankių pynimo iš siūlų, meno. Geriausiai sekėsi Gabrielei Vitkūnaitei. Šimonių kultūrinės veiklos vadybininkė Milisenta mažuosius džiugino puošdama jų veidukus spalvingais piešiniais.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams, pradžiuginusiems šventės dalyvius prizais, saldumynais, padėjusiems sukurti šventišką nuotaiką: Kupiškio rajono savivaldybės merui D. Bardauskui, UAB ,,Bočiupis“, M. ir D. Vilnoniams, N. ir R. Juozapavičiams,  Indilų šeimai, I. ir D. Bernatavičiams, R. ir M. Vilimams, Z. Naciuvienei ir B. Jakučiui, Šimonių pagrindinės mokyklos direktorei L. Skėrienei, Šimonių bendruomenės merginoms pamaitinusioms šventės dalyvius sočia ir gardžia sriuba.

Šventės nuotaiką kėlė nuostabi, saulėta gegužės diena, skambi muzika.

Tikimės, kad tai taps tradiciniu renginiu jungiančiu Šimoniečių šeimas kartu švęsti šeimos dieną.

Organizatorių informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply