Skip to main content
Apžvalgos

Šeimos dienai skirtas renginys „Pabūkime kartu“

By 23 gegužės, 201626 gegužės, 2016No Comments

SAM_0473 (1)

Gegužės 15 – ąją, minime vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių, Tarptautinę šeimos dieną. Ši šventė – tai savotiškas dar visai neseniai minėtos motinos dienos ir artėjančios tėvo dienos gražus junginys.

Kiekviena šeima – tai ramybės ir jaukumo uostas, tai terpė, kurioje mažas žmogus tampa asmenybe, tai meilės, laimės apsuptis, tai maži išgyvenimai ir didelė atrama gyvenime.

Tarptautinę šeimos dieną  Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio  kolektyvas nusprendė minėti linksmai ir nuotaikingai – žiūrint komediją bei klausant muzikinę programą.

Renginio vedančioji kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė savo ir kolektyvo vardu  visiems linkėjo stiprybės, kantrybės puoselėjant, tausojant, saugojant šeimą. Jei ką darome ne taip, pradėkime taisytis nuo šiandien. Kurkime gražią savo šeimos ateitį, būkime įkvėpimu stengtis ir kitiems!

Už nuotaikingą M. Alytienės komediją „Kurčias žentas“ dėkojame Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio mėgėjų teatrui bei jo vadovei Jolantai Užusienienei. Už gražią ir visiems šeimoms nariams dedikuotą muzikinę programą dėkojame Liolei ir Vladui Anikevičiams bei jų šeimynos vaikams – Roksanai, Brigitai, Gabrielei, Domantui ir Eglei. Buvo gera ir smagu matyti jų nuoširdų norą mus pradžiuginti. Pakviesti į sceną tarti žodžio uoginiečiai Liolė ir Vladas buvo tylūs ir  kuklūs. Džiaugiamės pažinę nuoširdžius, atsidavusius, rūpestingus, turinčius labai dideles ir jautrias širdis, šio vakaro svečius. Nuoširdų AČIŪ tariame Kupiškio kultūros centro Antašavos padalinio meno vadovei Jolantai Keršanskienei už pagalbą ruošiant ir atliekant dainas. Jaukus ir nuoširdus juoko, dainų ir muzikos garsų vakaras netruko prabėgti, tad iki kito susitikimo!

 

Kupiškio KC Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkės
Ingos Dovydėnienės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio