Skip to main content
Apžvalgos

„Šeimos ir bendruomenės“ šventė Antašavoje

By 20 gegužės, 201910 birželio, 2019No Comments

Saulėtą gegužės 18 d. Kupiškio kultūros centro Antašavos laisvalaikio salė kartu su Kupiškio viešosios bibliotekos Antašavos padaliniu ir Antašavos bendruomene miestelio aikštėje surengė „Šeimos ir bendruomenės“ šventę, į kurią gausiai susirinko vietiniai ir svečiai iš rajono. Susibūrusiu žmones gražios šventės proga pasveikino LR Seimo narys ir Antašavos miestelio bendruomenės krikštatėvis Viktoras Rinkevičius bei Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas.
Šventės metu antašaviečiai ir svečiai paminėjo dviejų datų jungtį – Antašavos miestelio bendruomenės 18-os metų sukaktį ir 15 metų, kaip įstojimo į Europos Sąjungos proga, bendruomenės pastangomis buvo įkurta ir kaštonais apsodinta Antašavos „Laisvės“ aikštė.
Renginio vedėja, Antašavos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Alida Kacinauskienė, pristatė gerbiamus krašto žmones, kurie pasidalino prisiminimais, pasveikino susirinkusiuosius – bendruomenės įkūrėjas ir pirmasis pirmininkas Albinas Vaižmužis, dabartinė bendruomenės pirmininkė Laisva Čiuliepienė, kuri taip pat priminė ir antrosios pirmininkės Onos Pauliukienės nuveiktus darbus.
Šventėje pasirodė, gerą nuotaiką dalino ir šokti kvietė Panevėžio rajono Tiltagalių KC Gelažių populiarios muzikos grupė „Varsa“ (vadovė Jovita Baronienė), Biržų rajono Papilių KN moterų ansamblis „Sentimentai“ (vadovė Valerija Puodžiūnienė), šoko Antašavos laisvalaikio salės vaikų saviraiškos studija „Fortūna“ (vadovė Alida Kacinauskienė). Visus šventės svečius ir dalyvius renginio vedančioji apdovanojo gėlėmis bei Antašavos bendruomenės suvenyrais.
Šventę užbaigė vaišinimasis bendruomenės išvirta „Šeimyniška“ sriuba ir Antašavos bendruomenės gimtadienio torto skanavimas.
Organizatoriai tikisi, kad gražūs ir šilti šventės įspūdžiai išliks visiems dar ilgai.

Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio