Skip to main content
Apžvalgos

Senjorų dienos minėjimas Noriūnuose

By 26 lapkričio, 201817 sausio, 2019No Comments

Pasaulis – tai didžiulė drobė, kurioje kiekvienas paliekame žymę.

Šviesią, tamsią.

Pasaulis – tai knyga, kurią mes rašome.

Visą gyvenimą.

Po raidę, po žodį, po eilutę. Kiek sugebame.

Žmogus ateina į žemę su saule.

Išsaugokime ją ir žvarbiausiomis dienomis,

Kad galėtume kurti nuostabią

Saulės simfoniją Gyvenimui!

   Jungtinių Tautų rezoliucijoje parašyta: „Kiekvieni metai, pragyventi vyresnio amžiaus žmogaus, turi būti visaverčiai. To pasiekti galima tik sudarius sąlygas pagyvenusiems žmonėms būti nepriklausomiems, dalyvauti visuomenės gyvenime, turėti galimybę išreikšti save, būti gerbiamiems ir saugiems“. Šie žodžiai  turėtų paskatinti senjorus ir toliau tęsti šią gražią tradiciją susiburti, vienaip ar kitaip dalyvauti bendruomenės gyvenime ir veikloje, kaip tai mes  ir darome kasmet.

   Lapkričio 24 d. Kupiškio kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salė sukvietė senjorus į šventę. Šventinį renginį vedė Noriūnų laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Alida Kacinauskienė. Renginį pradėjo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių Kupiškio filialo teatro „Akimirka“ aktoriai, kurie parodė  humoristinį vaidinimą, atpasakojantį sudėtingas senjorų gyvenimo realijas kaime. Smagiai pasijuokę senjorai šiltai priėmę spalvingus ir nuotaikingus Kupiškio kultūros centro vaikų ir jaunimo pramoginių šokių kolektyvo šokėjus (vadovė Irina Bubnova), kurie džiugino žiūrovus valso, salsos, tango ir čiarlztono ritmais. Rokiškio „Artrito“ klubo mišrus vokalinis ansamblis „Šypsena“ (vadovė Birute Puriuškienė), Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Rokiškio filialo mišrus vokalinis ansamblis „Nemunėlis“ (vadovė Birute Puriuškienė) suteikė galimybę pasinerti į jaunystės melodijas, kartu padainuoti mėgstamas dainas.

  Šventės pabaigoje visi susijungė bendros dainos chore. Ir nuvingiavo valso, atliekamo kaimo kapelos muzikantų Petro Šakalio ir Jono Ragausko, garsai, apjungdami atlikėjus ir žiūrovus. Šventė baigėsi gražia vakarone, kurioje  šventės dalyviai galėjo pabendrauti ir linksmai praleisti laiką.

Kupiškio KC Noriūnų laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio