Skip to main content
Apžvalgos

Skapiškėnai suspindėjo teatrų apžiūroje – šventėje „Atspindžiai“

By 13 gruodžio, 201619 gruodžio, 2016No Comments

Bene visi žinome, kad kiekviename iš mūsų slypi genijus, bet ne kiekviename jis pabunda. Vieni savo talento ieško visą gyvenimą, kiti jį suranda visai paprastai ir geba juo dalintis su kitais. Puikus to pavyzdys – Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio teatro „Stebulė“ nariai ir režisierė Vita Vadoklytė. Kūrybinę veiklą tęsiantys ketvirtį amžiaus – vis dar sugeba maloniai nustebinti žiūrovą.

Teatras „Stebulė“ savo laimėjimų ir pasiekimų skrynią nuolatos aktyviai pildo. Įveikę rajoninę atranką ir regioninį turą, peržengė trečiąjį Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūros – šventės „Atspindžiai“ etapą. Gruodžio 11 d. Šeduvos kultūros ir amatų centre oficialiai paskelbta, kad Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio teatro „Stebulė“ spektaklis „Lietuvybės lopšys“, skirtas kunigo švietėjo Jono Katelės 185-osioms gimimo metinėms, tapo „Atspindžių“ laureatais.

Šio spektaklio metu teatro mylėtojai įtraukiami į jaudinančią istoriją apie kunigo ir švietėjo J. Katelės sutelktas pastangas kultūros įprasminimui, švietimui ir sunkų ėjimą lietuvybės keliu, kartu vedant ir kitus. Siekiant supažindinti žiūrovą su spektaklio pagrindiniu veikėju, prieš vaidinimą dalijami atvirukai su įamžintomis kunigo mintimis. „Tikimės, kad mūsų žiūrovai pasiskaitys švietėjo žodžius, o tai paskatins juos pagalvoti, ką mes kiekvienas galime padaryti savo valstybei“, – sakė  režisierė Vita Vadoklytė.

Viso XXIII Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūros – šventės „Atspindžiai“, regioninių turų metu, buvo parodyti 82 spektakliai. Iš jų laureatais paskelbti – 17. Atskleisti ir šeši geriausi režisieriai, miestų ir rajonų bei miestelių ir kaimų kategorijoje, tarp jų – režisierė V. Vadoklytė.

Kupiškio kultūros centro informacija

 

 

 

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply