Skip to main content
Apžvalgos

Skapiškio teatro scena paskendo jūroje gėlių

By 18 kovo, 201720 kovo, 2017No Comments

Nors sakoma, kad laimingi laiko neskaičiuoja, tačiau ketvirtis amžiaus kūrybinėje veikloje išties nemenkas laiko tarpas, kuriuo pasidžiaugti tiesiog būtina! Kovo 18 d. Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio režisierė Vita Vadoklytė kvietė  net į dviejų kolektyvų jubiliejų minėjimo šventę „Teatro šviesoje 25+25“ – vaikų ir jaunimo studijos „Kū-kū“, ir suaugusių mėgėjų teatro „Stebulė“ 25-metį.

Skapiškio padalinio foje šventės dalyviams buvo pristatyta 25-merių metų veiklos bei laimėjimų paroda: spektaklių afišos, nuotraukos, garbingiausi apdovanojimai. Smalsiai apžiūrintys parodą glėbiuose vos nulaikė dovanas ir gėles. Sveikinti atvyko gausus būrys „Stebulės“ ir „Kū-kū“ gerbėjų: Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Jarutis ir Raimundas Martinėlis kartu su padėjėju Ramūnu Godeliausku, Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Kupiškio rajono  savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė,  Skapiškio seniūnijos seniūnas Valdas Juškevičius, Vilniaus kupiškėnų klubo atstovės, Kupiškio darbdavių klubas, Vilniaus teatro studija „Elementorius“, Utenos, Rokiškio, Anykščių teatralai, teatro kolektyvų rėmėjai, buvę Skapiškio vaikų ir jaunimo studijos „Kū-kū“  nariai, Kupiškio ir vietos bendruomenės gyventojai. Šventės išvakarėse sulaukta sveikinimo ir iš Punsko lietuvių kultūros namų teatro atstovų. Šeštadienį jie negalėjo dalyvauti Skapiškyje, nes tą dieną pas juos vyko teatrų nominacijų šventė ir drugelių įteikimo ceremonija. Vienas tokių atskrido ir į Skapiškį dėkodamas už nuoširdžią ilgametę draugystę ir bendradarbiavimą tiesiant tiltus tarp Punsko ir Lietuvos mėgėjų teatrų.

Jubiliejiniame renginyje teatrališkai pristatyta ketvirtį amžiaus trunkanti vaikų ir jaunimo studijos „Kū-kū“ ir teatro „Stebulė“ veikla, parodytos video ištraukos iš 1992-ųjų metų pradžios, suvaidintos spektaklių ištraukos.

Jau 25-erius metus Skapiškyje šviečia ryški teatro šviesa, o neblėstantis jos šaltinis – režisierė V. Vadoklytė, kuri atskleidė, kad per teatro gyvavimo laikotarpį kolektyvuose užaugo net 197 nariai.

Jubiliejaus proga, abiems kolektyvams ir jų vadovei, linkime neblėstančios kūrybinės sėkmės, didėjančio gerbėjų būrio, audringų plojimų ir puikių pasirodymų. Jūs – nuostabūs! 

Kupiškio kultūros centro informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio